Přejít na výpis diskuzí

Michal Nesvadba

OSOBNOST 12.11.2007 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krásný den Michale.Už se těšíme na vystoupení v Hradci.Musím říci,že Vaše představení jsou úžasný,že nedokážete strhnout nejen děti,ale i rodiče.Připadala jsem si jak malá holka.A I když je synovi už 8 let chce na Vás jít což o něčem svědčí.Přeji Vám hodně štěstí ve Vaší nelehké práci :-)
  • Ahoj Michale seš dobrej v kouzelný školce mam tě rád dyš my bylo 6 až 7 tak semse na tebe moc rád koukal samozřejmě i s Františkem
    *2* si a tet se už na tebe nekoukám jemi boužel uš 17 *7* čau si dobrej *14* Posílam to protebe z Prahy čau *1*
  • čau michale take se jmenuji michal a chciti rict zesi dobrej
    *12*
  • pajjuska
    Já jsem ho i naživo viděla, v Boskovicích, pře 6 ti nebo 5 ti lety a dokonce jsem s ním i vyfocená
    • To já taky :)
  • I když jsem starší tak na školku s Michalem a s Františkem koukám pořád. je to super hlavně ty jeho vynálezy *1*
  • Viděl jsem Michala několikrát naživo. Samozřejmě nejsem už malej kluk a Kouzelnou školku už nesleduju. Jinak ve školce byl dobrej.
  • Ses super michale *5*
  • jak jsem byl malý mel jsem ho nejradši v kouzelné školce :))
  • jitkamorcova

    Michal

    Ahoj Michale,
    my Vás milujeme, děkujeme za dnešní představení a za malůvku do památníčku.......Michalka a maminka Jitka z České Lípy *14*
  • pozvánka

    Ahojky Michale,
    ráda bych Vás pozvala na náš tábor pro naše prcky i větší,ale potřebovala bych kontakt, at se třeba domluvíme.
    Díky a těším se Dana
    PS: tábor začíná 14.7.2010 čas letí je to moc urgentní.Díky za pochopení... *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit