Přejít na výpis diskuzí

Michal Hudček

OSOBNOST 31.12.2006 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já ho viděl hraji s ním na basu , spíva dost dobře,-tak Vás zveme na koncerty.....
  • Drogy?

    CO Je pravda na tom ze Misa Hudcek bere drogy a udajne chtel Spachat sebevrazdu? Moc tomu teda neverim . Pokud zna nekdo odpoved at odepise. Diky moc.
    • Re: Drogy?

      Michal je naprosto perfektni clovek..a jenom proto ze vsechny sere ze i kdyz je znamej tak je naprosto normalni tak aspon ten bulvar se z neho neormalniho snazi udelat!!myslim ze tohle dokazu posoudit lepe jak nejaky pitomy noviny..takze kdo tomu verite tak ste chudacci..ktery nemaji nic lespiho na praci nez se rypat v cizich zivotech..
  • na vlastní uši

    navazuji na poslední otázku v diskusi , viděla na vlastní oči a slyšela na vlastní uši ,seděl vedle a zpíval o kousek dál.V jedné vesnici pořádají každý rok své vlastní slavnosti a díky aktivní a bezvadné mladé starostce se tam objevují známé osobnosti , sportovci i zpěvácí a herci.Kdo má chut pobýt mezi lidmi a pobavit svým uměním , ten je vítám.Někteří se vracejí rok co rok , takže se dá říct, že je jim na vsi a fotbalovém hřišti dobře.Letos přijel i Michal Hudček a zazpíval .Bylo to fajn a moc se líbil, určitě to poznal , i když davové šílenství z koncertu , kde jsou jen mladoši se nekonalo , ale jen proto, že tak to na slavnosti nechodí.Určitě bude vítám i příští rok , pokud si čas najde .Já jsem si , ač starší ročník . řekla o podepsanou fotku .Nikdy jsem to neudělala , už jsem vyrostla .Ale je to moc příjemný mladý muž , a nic neošidil, zpíval těžké písničky a bezvadně ,fotil se bez řečí s mladými fanynkami a nedělal žádné fory.Jen jsem vám všem chtěla říct, jak přispěl svým vystoupením ke krásnému odpoledni.Je fajn. *4*
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE HO NEKDY NEKDO NA VLASTNI OCI??? *14*
    • Já jo *4* *5* *1*
    • Já jo dneska v pardubicich na přednášce
  • Míša je kořen

    Je to prostě moje ňuňí!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14*
  • Dotaz

    ahoj jfanda kdy vyjde nové CD? *7*
  • Jsi super. *3* Pavluška
  • Míšo díky za tvoje CD. Je super. Jen tak dál. *3* *4*
  • ale, co to je?
  • Prosim jak se jmenuje nove album Hudceka.Dik

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit