Přejít na výpis diskuzí

Michaela Dolinová

OSOBNOST 31.12.2006 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DOBRÝ DEN PANÍ DOLINOVÁ,
    prosím, moc vám to nyní sluší, já bych potřebovala recept na zhubnutí....
    děkuji a přeji krásné vánoce
    Petera Málková
  • Já jsem ji vždy považovala za slušnou, seriozní moderátorku, ale jak nafotila pro Playboy,tak u mě klesla na bod mrazu,vždyť se to k ní vůbec nehodí a hlavně na to nemá,všechny fotky jsou vyretušovaný,páč jinak by to nešlo zveřejnit, nechápu, na co si hraje, asi na dvacítku a přitom na to fakt nemá.Je trapná a jako její dcera bych se za ni styděla,navíc kterej chlap má zájem se koukat na téměř 50tiletou nahatou ženskou. *15*Fakt je nechutná, měla by se i oblékat úměrně svému věku,vůbec to nevpadá sexy, ale spíš směšně.
  • Paní Dolinová, dodnes si pamatuji na váš duet Edelweisse tuším s Lad. Županičem v brněnském Janáčkově divadle. Název představení mi vypadl, ale bylo to skvostné! Moc zdravím a přeji hodně takových rolí. *14*
  • narozeniny

    Milá Míšo
    Přání k Tvým dnešním narozeninám,přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • *

    je krásná s chtěl bych se s ní milovat *14*
  • Vše nej

    Milá Míšo vše nej nej k Vašim narozeninám hodně zdraví štěstí a vše co si budete přát ať se Vám vyplní přeje Vaše fanynka *14* *14*
  • Jste vážně všichni takoví pokrytci?

    Především nechápu, když Michaelu vůbec neznáte, jak ji můžete hodnotit jako arogantní a domýšlivou. Samozřejmě toleruji váš osobní názor, pokud vám přijde fyzicky nesympatická nebo "anorektička". Znám ji osobně a přestože mi není ani 15, jsem u ní díky jejím dcerám každý týden a někdy s ní a dcerami trávím čas i o víkendu. Je to úžasná osoba se zajímavými názory a skvělá máma. A těm, kteří vyjadřují vulgárně svůj názor na někoho, koho vůbec neznají, bych vzkázala podobně vulgární slova. Nesnížím se však na vaši úroveň.
  • ad Sváček a Dolinová

    Paní Dolinová, pokud jste se vyjádřila ve Stylu, jako příloze Kráva, pardon Práva z 17. 2. 2009 v tom smyslu, že byste si nevážila muže "...rychlokvašky, který mi přinese domů 60 tisíc.", tak přesně takového máte. Co jiného je kariérní soudce komunista, jeden z vedoucích činitelů justice. Jak známo, kariéristům a prospěchářům jejich vlastnosti zůstávají. Před časem svaloval všechnu vinu za nekvalifikované výstupy z justice na to, že nemají dostatečné ekonomické zázemí. My si naopak myslíme, že za peníze nás poplatníků mají až velmi dobré zázemí na to, aby za ně stát tedy my všichni museli platit desítky milionů jako odškodné postiženým daňovým poplatníkům. Ostatně, kdyby pan Sváček zůstal oním komunistickým soudcem, neměl by "roupy" na milostné avanýry s vámi.
  • Pěkná ženská

    Jste úžasná a šikovná ženská a šmrncovní kočka!!!!!!!!!!!!!!!!!Ti zamindrákovaní a negativní ubožáci ci sem píšou si asi hojí jakési své mindráčky a možná ,že to píše stále ten samý blbeček viď blbounku????!!!* *15* *5* *3* *13*
  • Neberte je vážně, Míšo.

    Doufám že tyto ubohé a vulgární příspěvky v této diskusi neberete vážně, je to trapné. Vězte že jste půvabná a milá žena, moc vám fandím a přeji mnoho štěstí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit