Přejít na výpis diskuzí

Michaela Burdová

OSOBNOST 22.8.2013 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *14* Super jsou Křišťály moci,ale Poselství jednorožců mě moc nebaví. *9*
  • Figy
    Prosím jak přidat sebe do databáze spisovatelů zde? Psal jsem administrátorovi, zatím neodepsal. Vydal jsem e-knihu s názvem Anežka a Michal, je evidována v Národní knihovně, osobně jsem tam psal a soubor tam poslal. Kniha má ISBN kód. Je to kniha jako každá jiná. Kromě toho jsem předběžně domluven v Tigrisu na vydání dalších dvou děl v tištěné podobě a píši čtvrtou knihu. Ačkoliv jsem začátečník, jsem spisovatel. Chci se zde zaregistrovat. Ale vůbec je tento systém nepřehledný. Včera jsem tu nastavoval svůj účet, vůbec se do něj nedostanu, psalo mi to, že jsou ty informace a fotky dány ke schválení, ale i kdyby to schválili, jak se dostanu na ten účet? Mám tu Figy, to je ale skrz facebook, kromě toho jeho název je Michal Frnka, Figy je přezdívka, myslel jsem, že se mi to tu bude zobrazovat jako Michal Frnka. Když píšu komentář, píše mi to, že je to vyhodnoceno jako spam. Pokud tohleto odešlu, je to výjimka. Poradí někdo, jak to tu chodí?
  • Ahoj míšo tvé knihy jsou víc nez fantasticke prosim pokracuj s psanim i dale
  • Ahoj,tvé knihy jsou super a krásné,právě čtu volání sirény prokletí a je to super
    nemohla jsem se odtrhnout,ale musela jsem
    doufám že budeš psát dál *14* *14* *3* *3*
  • ahoj michaelo.moc mam ráda tvoje knihy *3* *3* *3* *3* *3*
  • Skvělá spisovatelka!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit