Přejít na výpis diskuzí

Michael Hejč

OSOBNOST 26.11.2007 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Michael, chtěla bych napsat zajímavý příběh. Ja jsem vůbec nevěděla, kdo to je Michael Hejč. Prostě toto šlo úplně mimo mně, ačkoli se zajímám o hudbu. Ale osud asi nechtěl, aby to tak zůstalo, protože jednoho krásného dne jsem měla příležitost se s tímto bezesporu vyjímečným člověkem seznámit. A to takovou formou, že by tomu asi těžko někdo uvěřil. Jen jsem toho večera seděla v jednom podniku a náhle tam přišel zajímavý muž. Zaujal mne na první pohled. Byl neobyčejný jako Michael Jackson. Prostě se ho nedalo přehlédnout. Představte si, že ten mimořádný člověk si k nám - tedy ke mně a mému příteli - přisednul a začal se s námi bavit. Trochu jsme si hráli na hru, kdo uhodne, kdo to vlastně je. A jelikož jsme ho ani jeden neznali, dalo nám to hodně práce. Vlastně až nyní na internetu vidím, s kým jsem to seděla v onom klubu. Byl to mimořádný zážitek. On byl mimořádný. Prostě to, co z toho člověka vyzařovalo, bylo mimořádné. Jsem velmi vděčná, že jsem ho mohla poznat, i když jen na chvilku. Přeji mu hodně štěstí v životě, ať je stále tak vyjímečný a hlavně sám sebou.
    • Ty-na
      Mám podobný příběh.:) Taky jsem nevěděla,kdo to je Michael Hejč,ač se o hudbu zajímám. Měla jsem jít na jeden ples, ale byla jsem nemocná a tak jsem si řekla,že půjdu hned na další, co bude. Tak jsem tedy šla a měl tam vystoupení i Michael Hejč. Ze začátku jsem si říkala,kdo to je, ale když začal hrát...brada mi padla skoro až ke kolenům, zážitek, protě ááá. A potom, kdžy jsem ho viděla trochu blíž..prostě krása. Zaujmul mne tak,že jsem po zbytek večera očima koukala jen na něj. A souhlasím, ON je mimořádný..:-)
  • vltava

    michaele ja te miluju nej... pisnička je vltava *14* *14* *14* *3* *8*
  • ...

    jo hraje hezky, já ho znám osobně, zatím teda jen 3 dny, viděla jsem ho poprví v neděli...a včéra měla moje babička oslavu narozenin a on jí tam zahrál, hrál Vltavu a Kankán a pak ještě něco...mno chodí s mojí sestřenicí, která zpívá... je to moc hodnej kluk *3*
  • wow...

    No, teda ja hraju sice jenom na cello, ale dovoluji si tvrdit, že bych mohla mít určité předpoklady alespoň trochu posoudit, jestli je to dobré...:D A myslím, že ta vltava je úžasná...Já ji nikdy předtím neslyšela takhle na jeden nástroj a je to krásné, lepší než normálně.Už jenom proto, že to máA ano, je to pěkný kluk a dobrý hudebník...:P
  • nejluxusnejsi!

    Je to uzasny clovek. Vim, jak zni hudebni nastroj, ale on do toho dava mnohem vic. Slysela jsem ho hrat napr. na PVD Praha 2008 a muzu rici, ze kazdej z nej byl vyplesklej, kdyz zacal hrat! Mraz po zadech mi(nam) behal po celou dobu jeho pusobeni! Nadhera!Jakoby se zastavil cas. 20 000 lidi bylo jako primrzlych! Navic je to moc nadhernej kluk! Super proste! Laskuju ho! Jen tak dal. Na housle jsem tez hrala a vim, ze je to drsne a uz jen proto obdivuji! *14*
  • terka2

    Remix Vltava :-)

    Úplně nejvííc se mi líbí ta remixovaná Vltava, tak je prostě božíí... A mimochodem hraju taky na housle 8.rokem *14*
  • Jsi nej a diky

    Jj dekuju za vsechno...prekrasne hrajes na zivo a myslim ze tva muzika ma svuj pribeh.A nezapomen jde na ni prekrasne tancovat x) *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit