Přejít na výpis diskuzí

Mia Wasikowska

OSOBNOST 11.9.2009 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nadherna samica .... len vysexovat
  • Trailer k oceňovanému filmu Tracks, který je podle skutečného příběhu sleduj česky:
    http://sledujcesky.cz/tracks-trailer
  • Profilovka vypdá jako úplně jiná herečka než ta co hrála Alenku *1* *2*
  • Je to dobrá herečka.Je jenom o devět dní mladší než já
  • Fred22
    Mia je suprová, ale víc ji sluší krátký vlasy.
  • ....

    kdyxz hrala v alence rise divu tak vypadala teda jkao tak na 13 let..:DD a to sa uplne divim ze uz ji je 21?? ..:D
    • Ano, protože ve 13 se dívky běžně vdávaly - zklamu tě, ale v té době už ne. Myslím si, že 13tiletá holka vypadá úplně jinak. Prostě jen na ní nepotřebují použít tunu make upu, jako na ostatní herečky, což se mi v tomhle byznysu zdá jako přednost. To je jako když 13tiletá holka má tunu make upu a vypadá na 17, ale když ho sundá (výjimečně) vypadá na 11. Smutné, ale co s tím? Je krásná a na svůj věk vypadá :)
    • Re: ....

      Heledte , jako nwchápu proč každej řeší,jestli vypadá na 5 nebo na 30,doví jak vypadáš y,nevim proč řešíš takový blbiny každej třeba nemusí vypadat v 15 na 17 až budeš starej tak ti taky bude lichotit,když ti budou hádat o 5 nebo 10 let mín,je to upe jedno . Fakt nevim proč to řešíš... :- *3*
  • mileyhm

    Narozky

    Hodně štěstí!!! :putnam: *5* *1* *3* *3* *4* *4*
  • co?

    ona je ostříhaná proč má najednou krátký vlasy a pak dlouhý? *9* to má ted ty vlasy krátký nebvo ted je má dlouhý a predtim je melka krátký já to nechápu *9*
    • wendy92

      Re: co?

      Měla je dlouhý ale po dokončení Alenky si je ostříhala. Je to fakt velká a odvážná změna ale podle mě jí to vážně sluší.. *4* ne každýmu by slušel ježek když měl předtím vlasy do pasu.
      • vashley

        Re: Re: co?

        Více jí slušely ty delší vlasy :)
        • vashley

          Re: Re: Re: co?

          bylo to tak,ona už má po druhé vlasy na ježka.Pak si je nehcala narůst a zase ostříhat *1*
          • Re: Re: Re: Re: co?

            Víc jí slušely ty dlouhý vlasy. S těma krátkýma vypadá divně. *9*
  • film

    už ste byl někdo na filmu Alenka v říši divů??já jo a i ve 3D.nechci se vytahovat jen se ptám,ale je to žůůžo film *1* *3*
    • je to bombasticky film,koukam ho každej den.
      *7* *7* *7* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *15* *15* *15* *2* *2* *2* *1* *1* *1*
    • Re: film

      já tam chci jít viděla sem jí na dvd mám jí totiž doma a miluju jí... je to fakt úžasnej film
    • Re: film

      Jo byla sem na tom taky a taky 3D. A máš pravdu je to pecka film :)
      • Re: Re: film

        nejlepčí film já si ho nainstalovala do compu *3* *14*
  • film

    už ste byl někdo na filmu Alenka v říši divů??já jo a i ve 3D.nechci se vytahovat jen se ptám,ale je to žůůžo film *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit