Přejít na výpis diskuzí

Melanie Martinez

OSOBNOST 3.7.2016 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticie9

    😇😇

  • Žádný zázrak, ale dobrý
  • Nic moc
  • Melanie Martinez, je nejvíc úchylná zpěvačka, co znám. Když jsem viděla, ten klip, cry baby, tak jsem myslela, že umřu! Fakt, jak tam Melanie vypadala!! Ale, jako né, že by se mi to nelíbilo. Ale, toho kačera, jak měla na tričku, atd. Prostě, mě, přijde strašné úchylná. Oblíká se i tak, a dollhouse, radši ani nebudu komentovat. Jo, a jak vidím, že Melanie, někoho znásilnila, tak upřímně, bych se tomu ani nedivila. Melanie na to vypadá (ale, nic ve zlým, mám tě docela ráda, a tímto komentářem, tě nechci urazit.) :)
    Marika - otázky.
    • Prý, že ji nechceš urazit *1* *1* *1* Melanie je úžasná, nikoho neznásilnila, její kamarádka si to vymyslela a má prostě svůj styl. Jestli jsi tak konzervativní, tak ti to brát nebudu, ale úchylný se mi to nezdá.
    • Úchylná? Nevím co je na tom, co si napsala úchylné, ale ok. =D Je trošku bláznivá, to ano. Ale úchylná mi tedy nepřijde. A s tím "kačerem"... Myslíš snad, že by děcko mělo na tričku snad nějaký moderní logo?
      =D
      • No, jako nemyslela jsem úchylná, ale že má trochu jiný styl. Že se jinak oblíká atd. No přesně, že je bláznivá. Já myslela toho "kačera" jako že je to divný, jako že ten kačer mi přijde takový "divný". Ale nic proti Malanii. :)
  • lidi, jsou důkazy že Melanie nic z toho, co se ted říká nestalo. Nebo, stalo se něco podobného, ale tohle vážně ne. přestaňte pálit merch atd.. budete toho litovat. a i kdyby se něco takového stalo, tak by to stejně nezměnilo můj názor na ni. Michael Jackson byl prý pedofil, polovina zpěváků bere nebo bralo drogy, a...nechte toho jako vážně. *9* *16* *16* *16*
  • Prosím...napište někdo, že není pravda to s tím znásilněním *9*
    • ne, není. ikdyž to ted všichni řeší, vážně ne. *16* *9*
    • A co se to vlastně kolem melanie teď děje? :/ Moc těm anglickým článkům nerozumím. Mohla by jsi mi to prosím napsat? Dik
      • nějaká timothy zveřejnila zprávu, že ji Melanie znásilnila. Ale osobně si myslím že to dělala jen pro to, aby byla zajímavá a nabrala slávu. Je to lež. *9* *16* *7*
  • Čítam komenty a..... vidím že tomu nechápete. Celá jej tvorba s hudbou reprezentuje jej život. Cry baby je album, ktorý ju reprezentuje ako uplakané dievča. Jej matka bola alkoholička a jej otec ju podvádzal. Celý tento ''príbeh'' sa začal piesňou 'Dollhouse'. Videoklipy má trochu iné ako ostatný, ale zas vel'mi originálne, pretože nimi reprezentuje svoj život :) Taktiež vo videoklipe 'Tag, you're it' vysvetl'uje, že ju raz uniesol muž, ktorý mal na hlave masku vlka. Ako speváčku ju mám vel'mi rada, pretože jej hlas milujem. A to, že je vel'mi namal'ovaná znamená tá psychika od jej malička.
    • Život Cry Baby má málo vecí společných s životem Melanie. Ano, Melanie nadávali do uplakánka, ale to že někdy byla zneužitá nebo její máma byla alkoholička pravda není.
  • Melanie Martinez je nejlepší zpěvačka ,ale víc se mi líbí nenamalovaná
  • Přijde mi, že musí být asi věčně nafetovaná...Nelíbí se mi jak se obléká to je hrůza ale některé písničky jsou dobrý Carousel a Bad Matter je nejlepší, pak Soap a Dollhouse. Jinak moc krásy nepobrala, barevná jak omalovánky, videoklipy... no... jelikož v téhle hudební branži dělám tak můžu posoudit kvalitu.. ale každý kdo v téhle branži dělá posoudí jinak, má na to jiný pohled.. přijde mi většina videoklipů dost nudných bez videoklipů by byly písničky lepší, to že se oblékne jsko dítě z ní nedělá něco víc...:/ kolik je jí 22? Pochopim tuhle celou její prezentaci pokud by jí bylo 15,16,17 ale 22? Jednou zde třeba 30 létá maminka a co bude dělat dál se převlékat za dítě a olizovat nůž?
    • Chtěl/a jsi asi napsat Mad hatter...Nechápu, když ani neznáš jména jejích písniček, jak tu vůbec můžeš něco kecat a ještě říct, že v téhle branži děláš, panebože.
      *16*
    • Dobrý den, myslím, že než někoho začnete soudit, mohla by jste se nejdříve trochu zajímat. Obléká a maluje se podle svého vlastního stylu a cítí se v tom dobře. Můžete s tím nesouhlasit, ale to je asi vše, jelikož její charisma přitáhlo miliony fanoušků a co vy? Musíte tu několikrát zdůrazňovat svoji důležitost slovem branže, aby jste byla za znalkyni. Ano, možná se vám její klipy nelíbí, ale co v tom případě ano? Nějakou odrhovačku bez významu s klipem typu Justin Bieber?:'D
      Mimochodem píseň jste myslela zřejmě Mad Hatter? Chápu, že se vám nelíbí, protože jejím pìsním a metaforám v nich nemůžete rozumět, jelikož zřejmě neumíte anglicky ani vrznout
    • Krásy nepobrala to jako vážně ??? *16* A bez tak za komplem sedí zakomplexovaná šeredná stará baba která potřebuje soudit ostatní!!!
  • moc mi nesedí ale neodsuzujuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit