Přejít na výpis diskuzí

Matt Czuchry

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vše nej Matte..
    PS:seš strašně sladkej *14*
  • Mett Czuchry je vážně božský,nádherný a sexy atd........ *14* *14* *14* miluji ho až po Martinovy Kociánovy (Lunetic) ten je taky božský a sexy *14* *3* atd. oba dva sou nádherní. a to co se tady povídá o tom díle v Gilmorova Děvčata a to že ho poslala k vodě to jsem neviděl a bude to určitě smutný *10* *13* *8* škoda :( *9* tak ahoj a všenej Matt *14*
  • Je to velmi pěkný kluk ale škoda že ho rory odmítla byly by super pár.
    *3*
    • To mě šíleně naštvalo, divné zakončení toho seriálu :(((. Hlavně že ho tak ze začátku chtěla a pak ho tak hnusně pošle k vodě, nakopnout rejžovi :D:D
  • vse nej k narozeninam :D
  • Wau,je to nádherný muž,takové sluníčko,..v noci se mi o něm zdálo *4* *14* ale vzbudila jsem se ze snu dřív než jsem měla *9*
    Hezký den všem *5*
  • je naprosto senzační škoda, že mu Rory neřekla ano mohly by naočit další sérii, ale už to tak napsali a nikdo s tím už nic neudělá
  • Swimming upstream

    nevěděl by někdo, kde bych sehnala titulky k filmu Swimming upstream? Hrozně bych ho chtěla vidět, ale bez titulků to asi nedám :(
  • cindy.ka

    Vše nej

    Týýjo (Logane) ty máš naorzky joooo ?? tak to vše nej *1*
    • Re: Vše nej

      vsechno nejlepsi hodne zdravicka stestiska *14* *14* *3* *3* *3* *15* *15* *15* *15* *15*
  • NEJ HEREC

    TO JE TEN NEJ HEREC A STEBOU ISSABELO NESOUHLASÍM JE NEJ A NEJ FAKT BOŽÍ KLUK JE NEJ A V GG BYL SENZAČNÍ UPLNĚ HO MILUJU *1*
  • kisby

    Matt

    Senzační Herec.... má nadání *1* ...na 31 teda vůbec vůbec nevypadá...možná proto mu to furt sekne...a doufám že jim to s Rory vyjde! *3* *3* *3* *3*
    • slipknotacka.de

      Re: Matt

      Souhlasím s tebou...Ae myslím,že tě nepotěším..v 7.řadě ji požádá o ruku a ona ho odmítne *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit