Přejít na výpis diskuzí

Martina Drijverová

OSOBNOST 31.3.2008 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ONDRA

    Martina je like
  • To Ano!
  • p
  • Zdravím , můj syn( 8let), si prečetl Vaši první knihu. Moc se mu líbila a tak si půčl v knihovně ješte jednu a potom další. Nyní si koupil vlastní a říká že jste jeho oblíbená spisovatelka :-). Vaše knihy jsou moc pěkně psané.Přeji mooooooc spokojených čtenářů. *3* *3* *3*
  • Dobrý den, naše mladší dcera právě dočetla knihu Táta nemá smutky rád. A je nadšená. Kniha je ještě po mně. Je vlastně volným třetím dílem po Táta k příštím vánocům a Táta pro radost i pro zlost. Moc ráda jsem je kdysi četla a znám je snad nazpaměť
    *4*
  • Milá Martino,gratulujeme k Tvým literárním úspěchům !Scházíme se jednou za půl roku a na Tebe kontakt nikdo nemá a moc rádi bychom se setkali i s Tebou! Najdi si chvilinku čas a mrkni na stránky - spolužáci-
    ahoj Tvoji spolužáci ze základky ( Hana Bendová - Vyskočilka)
  • Máme dvojčata v 1. třídě - na nadcházející třídní schůzce se chystám na závěr schůzky zlepšit rodičům (a tedy nám všem) předvánoční období citací z knížky "To první - to druhé dítě", Martiny Drijverové.
    Doporučuji všem tuto kniho (od narození přes pubertu i dále).
    Posuďte sami:
    "před Vánoci mnoho rodičů nabylo dojmu, že jejich dítě zůstane nadosmrti analfabetem. Notýsek, do něhož se dávají razítka za dobré výsledky, má mnoho bílých míst. V některých rodinách stoupla spotřeba alkoholu, v jiných matky začaly kouřit či kousat čokoládu. Ale pak - jednoho dne - přijde ta slastná chvíle, kdy dítě pohlédne na obchod a plynně přečte - pe kár na ! Všechno to lutrpení nebylo nadarmo. Máme vzdělance."
    Šárka Polochová,605434479 *2*
  • Martina

    Martina Drijverová je podle mě super žena, i když jí neznám myslím že jí velmi záleží na dětech a snaží se jim v podobě knih různě pomáhat. Přečetla jsem si knihu Domov pro marťany a velmi mě zaujala. Doporučuji! *3*
  • ....:))

    Ona je fakt super :))Uplně obdivuju její knížky ♥ Sou super..:))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit