Přejít na výpis diskuzí

Martin Zeller

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to skvělěj zpěvák s výjmečným hlasem a užasnýma textama!!! *3*
  • ...řadu let sem ho neviděl, ale už ve třetí třídě si nechal říkat Celer po 89 se to asi změnilo na Zellera, to jen tak pro upřesnění *3* Jo a byla s ním sranda!!! první cíga atd.
  • Hle myslete si co chcete ... Ale srovnejte si ostatní kapely hrající tvrdou hudbu a Cocotte minute ? panebože jak můžete být tak blbý *16* Žádná česká kapela nemá tak dobrý texty... Landa, Billové a Zeller Konečně nějaká slušná reprezentace Čech ... A vy je tu tak schazujete.. Nikdo z vás co kritizujete nemá v hlavě co tyhle lidi ... Zpěv furt čumíte na to kdo jak vypadá a jakej má hlas.. Co texty ? Jste blbci *3* *3*
  • Většího dementa aby baterkou hledal.
  • jeho profil na facebooku

    Tady máte jeho profil na facebooku
    http://www.facebook.com/ profile.php?id=100000206223499
  • zeller

    Martin je týpek hlavně v hospodě jako když je nalitej je sním prdel to tam řve na celou hospodu :D jako je mocnej to dělá ta kapela a neni to žádnej pozer jako lidi kdybyste ho znali jako já tak pochopíte všechno ale tak nesudte člověka když ho neznáte kde to sme ty voe tak zdarec *5*
  • Je to máslo

    Proboha co na něm máte?:D Většího pozéra snad není a ještě k tomu s hlasem jako by zrovna před deseti minutama vstával:D *3*
    • cocottice

      Re: Je to máslo

      Je to sexman :P
  • Poddaný

    Hele, víte že si nechal Zeller změnit jméno z Martina Poddaného na Martina Zellera?..docela mě takhle informace překvapila... *5* ...ale je úžasnej!
    • cocottice

      Re: Poddaný

      Nenechal si ho změnit... Je to přezdívka. A jak sám Zeller pravil, nějakej debil mu začal říkat Martine a od té doby existuje jeho "příjmení" Zeller, které je vlastně jen nick.

      Czenda je taky Ondra a většina lidi si dřív myslela, že je to Čeněk.
  • h

    Co je Zeller?? (skin, punk, nebo co?)
    • Re: h

      nu metal vole *10*
    • Re: h

      lol si děláš srandu *1*
      tobě se málo směju rači zales zpátky *3*
  • :-)

    Porad te miluju!!! *14* Pamatujes??? *7*
    • haniiina

      Re: :-)

      muj nejvetsi milacek..jeho si jednou vemu za muze..!! verte mi :) *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit