Přejít na výpis diskuzí

Marta Vančurová

OSOBNOST 5.3.2008 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marně sháním email, nebo adresu na Martu Vančurovou,Jsem její velký obdivovatel.Jsem muzikant a rád bych ji věnoval moje výroční CD z mých asi 100 písniček, které jsem složil a nahrál v průběhu 10 let a doma nahrál a nazpíval.Chtěl bych ji tím potěšit.Kdo mi pomůže budu rád.Marta je moje oblíbená   herečka, Děkuji Olda



  • Paní Marta je hvězda světového formátu bez manýr.Moc zdravím.M.
    • Marta je krásná, nádherná,moc příjemná a sympatická. Mám ji moc rád.
  • Paní Marto,koupil jsem si DVD Jáchyme hoď ho do stroje. Po té sametové revoluci se už není čemu zasmát, přitom komunisty jsem rád neměl. Mám rád všechny filmy, ve kterých hrajete.
  • Paní Marto,veselé Vánoce a hodně zdraví a štěstí v novém roce! Vlastik
  • Paní Marto koupil jsem si DVD Den pro mou lásku,moc pěkné. Poprvé jsem viděl film v kině v Uh. Hradišti v r. 1976. Vlastik
  • Paní Marto hlavně Vám přeji brzké uzdravení po operaci.Byl jsem moc rád,když jste se uzdravila před časem po vážné nemoci. V divadle na Vinohradech jste byla mnoho let,přeji Vám, aby jste něco pěkného zase sehnala. To víte v dnešní době to není jednoduché. Držím Vám palce,vždycky jste se mi moc líbila. Vlastik Kunovice
  • V časopisu Retro byla reportáž o paní Vančurové. Je to jedna z mých nejoblíbenějších hereček a taky jedna z nehezčích. Vlastik
  • Dnes večer jsem viděla pořad Čt-Neobyčejné životy.Nádherný zážitek.Mám Vás Marto dlouhá léta moc ráda,Vaše filmové role-jste úžasná.Přeji Vám hodně zdraví a pohodu v životě.
    • Souhlasim a též přeji vśe nejlepší.
    • Paní Marto včera se mi taky moc líbil pořad Neobyčejné životy,díval jsem se jen proto,že byl věnovaný Vám,patříte k mým nejoblíbenějším herečkám.Přeji Vám hlavně hodně zdraví a štěstí. Vlastik Kunovice
  • Paní Marto,hodně ZDRAVÍ a štěstí k Vašim dnešním narozeninám přeje Vlastik
  • ...tato herecka krasne recituje,mala som moznost vidiet a pocut vo Viole s p.Janom Hartlom este v 90.tych rokoch...vsetko najlepsie k narodeninam

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit