Přejít na výpis diskuzí

Marta Semelová

OSOBNOST 17.10.2012 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty MRDKO jedna SWINSKÁ,komunistická špíno.Tak abys věděla,dnes jsem byl na demonstraci proti vám komunistickým vrahům.To já na tebe podám trestní onámení Semelko.Že ještě existuješ-to je ten největší zločin.P Í Č O jedna ZA SR ANÁ. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *16*
  • Semelová ty špíno jedna Z A S R A N Á doufám,že vypadneš do Ruska a ČR necháš na pokoji.Komouši budou poraveni a pověšeni.Všichni komouši chcípnou.
  • Termilere přesně,komouši jsou Z M R D I a patří pověsit.
  • Komouši jsou vrazi,z m r d i a ču rá ci.Zabili jste Horákovou a to vám neodpustíme.Pocházím z města Černošice kde zvítězili pravicové strany a komouši tu měly 2 procenta.Ksčm znamená-KO KO TS KÁ-STRANA-ČU RÁ CK ÝCH-MRTVOL.Zabili jste a odsoudili mnoho lidí a já nechápu,že po tom všem vaše strana ještě ekzistuje,jste ještě horší než nacisti-nacismus 50 mil.mrtvých,komunismus 130 mil.mrtvých.Já osobně bych všechny členy KSČM nechal pověsit,aby věděli jaký to je umýrat.
  • Hale, ---JEDNOU TĚ SEMELOU. Nevím na koho jsi mluvil jestli jseš komouš tak jsi DE...,ale já doufam,že nejsi.Pls ozvy se.Nevím jak jsi to myslel ve tvém komentáři.JÁ JSEM A VŽDY BUDU KAPITALISTA.SÁM JSEM SE UČASTNIL DEMONSTRACE PROTI DEBŽO... KOMOUŠUM.Značka i love USA.
  • Ty DEBI--.Táhni do ruska nebo do kldr.Špíno jedna ZASRA-- KOMUNISTICKA CHcípn-š.KOMOUŠI jsou VRAZI.
  • Ty Mrd.. co si to dovoluješ ty za.ra.ej levič.... komunistickej.Táhni do Ruska nebo do Kldr.My PRAVIČÁCI vždy zvítězíme.Jen si podej ruku s kime congem unem ty chc.plo..no Komunistická.
  • Jestli se ženy nebijí, tak tebe bych řezal od rána do večera. Já bych ten komunismus a ty kecy o Miladě z tebe vymlátil, ty kunddo pojebaná! Ty si zasloužíš chcípat déle, než Milada! Ty mrddko zasranná!
  • Vy si myslíte že jsme zapoměli na HORÁKOVOU. Ne NEZAPOMENEME,KSČM jsou zastaralá strana,pokaždý když vidím v TV někoho z komunistu,tak ihned přepnu a jdu si zaboxovat do boxovacího pytle a představuju si že to je někdo z KSČM.
  • Pokládám si jednu otázku: Je zapotřebí novodobého Robina Hooda?!Je!Ale to bych musel vykrátit třetinu země,jedna špína není řešení!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit