Přejít na výpis diskuzí

Marilyn Manson

OSOBNOST 31.12.2006 
364 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak že pro dnes přítomné lidi moc se my libí jak o něm mluvíte když jsou šla na tuto stránku čekala jsou samou kritiku ale není tomu tak Marilyn je skvěly člověk je to komediant a velký lhář pro to nechápu že mu každý tak zvaně skočí na špek no vlastně ho znáte asi samy lidi jste skvěly a možná se uvidíme 19.Listopadu na koncertě
    *1* *2* *3* *14* *14* *14* *14* *4* *4*

    PS:
    Je my 13 let a jak říka babička ma sexy hlas *14* *3* *1*
  • JO a ještě pro ty lidi tady typu nesnáším ho atd , proč sem lezete když ho nemáte rádi tato stránka je pro ty co milují Marilyna

    Blueberry *14*
  • „Někteří lidé mají takový strach z toho vypadat jinak než ostatní, že se přizpůsobí, že polknou, co jim je předepsáno. Já ne. Raději umřu za to, jaký jsem.“


    Můj nejmilovanější citát od Marilyna Mansona pro mě je jako pro některé buch je jiný a to je na něm to užasne.
    Lidé ho musí poznat blíž a né se podívat na jeden video klip a hned ho soudit a já jsem si ho oblíbila hned na poprvé a proto jsem si koupila knihu
    Dlouhá a Trnitá Cesta Z Pekla kterou velmi doporučuji.

    JÁ HO PROSTĚ ZBOŽNUJI *14*
    • Souhlas Vany :) *14* *14*
    • Někteří Lidé ho nedokážou brát z humorem *9* ale já si myslím že je to jeho ego , styl připomínky lidí

      1) hrozně se maluje / můj názor ? - je to jeho styl a nemůžeme mu to brát *14*
      2) jak někdo takový může vystupovat ? / můj názor ? - není pro to ani slovo je prostě užasnej *3* *14*

      kolika lidem příjde Marilyn Manson jako blázen : ps : on je blázen ale v dobrém :)

      *2* má hezký styl a tak dále kdybych o něm měla psát všechno tak by to trvalo dlouho *7* *14* a ještě upozornění ! ty kecy a drby co se o něm píšou nejsou pravda děkuji za pozornost *14* *14* *14* *14* *14*
      • Máte recht je užasnej a pro lidi je vulgárně nechutný ale věčina lidí ho zná před 20 lety když začínal a potřeboval zaujmout tak aby si ho lidé všimly u mě má velikanskou podporu *14* *3* *1*
  • Pro zde přítomné, co nechápou jeho vzhled. Řekla bych, že lidé proti kterým jde a které kritizuje ho opravdu moc chápat nebudou. Jde mu o to, že je takový jaký chce být on a nebojí se ukázat svojí odlišnost a individualitu. Nechce se přizpůsobovat většině a nebojí se kritiky. Té většině, co žije klasickým a v současnosti ,,normálním´´ životem (nechci teď házet všechny do jednoho pytle, mluvím teď spíš k těm co kritizují jeho vzhled) to pravděpodobně moc neřekne, protože je zřejmě spokojená a nevadí ji (nebo to něják zvlášť nepociťuje), že je členem společnosti a řídí se podle ní, ale jsou tu i lidé kteří jednoduše nesnesou jít s davem a poslouchat ostatní. Když se nad tím člověk zamyslí - jaká je cena za výraznou vzhledovou individualitu? Od zavržení většinovou společností až po problémy získání práce. To si pak člověk rozmyslí, zda bude sám sebou, nebo půjde s davem. A většina zvolí druhou možnost, což Manson neudělal a proti čemu bojuje.
  • Pro mě je Marilyn ohromnou osobností. Líbí se mi jeho styl. Je originální a to je na něm to nejlepší. Jeho písně i když jsou provokativní mají něco do sebe. Je chytrý, vtipný z ničeho nemá strach, je sebevědomý a takových lidí je miň a míň.Navýc se nebojï prosadit si svou.
    Je to hvězda.
  • já osobně Merilyna milují. <3 všechno je na něm zvláštní, jeho písničky milují *14* všechno mě naněm bere, ...přečetla sem si jeho životopis a byla dost drsná... *7* a nedivím se mu že má písničky o zabíjení a tak dále,
    ale libí se mi na něm vše .. *3*
    i když prožil svou minulost, i tak děla to co má rad hudbu a to je dobře, protože jeho hudba je užasná plná pocitu a tak dále. *14* *14* <3
    prostě to je můj idol *3*
  • Dle mého názoru je MM velice zajímavý člověk.Uznácám,že to v hlavě asi moc v pořádku nemá,ale rozhodně není hloupý; ba naopak-je velice inteligentní.Je extravagantní,rád provokuje a pobuřuje.Tohle všechno ho baví a po přečtení jeho autobiografie jsem pochopila jeho myšlení a způsob života.Myslím si,že to,co si prožil v dětství ho silně poznamenalo.Nebojí se světu ukázat,jaká dnešní doba je či říct svůj názor.Co se týče jeho vzhledu-odpovídá jeho tvorbě.Hlas má krásný a já osobně si myslím,že by se lidi mohli pokusit poznat i jinak.Toť můj názor.
    • *Uznávám
  • Mám sice oblíbenější zpěváky (zpěvačky např. avril lavigne nebo amy lee) ale marilyna mansona mám docela taky ráda nevadími.
  • MARILYN MANSON na Česko-Slovenská Hudební Databáze:
    http://www.cshudba.cz/interpreti/39-Marilyn_Manson
  • Mě nahání hrůzu ten by se hodil do nijakého hororu ale proti jeho písničkám nic nemám. Poznala jsem ho v písničce bad girl od avril lavigne(jsem její obrovská faninka:-))tak tam jsem ho poznala poprvé tam jsem my líbil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit