Přejít na výpis diskuzí

Marika Gombitová

OSOBNOST 31.12.2006 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Dobrá speváčka 

  • hurvinkovamortis15

    😍Slečna Marika Gombitová  má naroděniný mi máme prianě jediný vela zdravia štastia😍

  • nika1991
    😇
  • K Vašemu svátku si dovoluji zaslat přání v němž se skrývá zdraví, pohoda i úspěch. Ať láska,pochopení a klid, prostoupí všechny a vše okolo Vás. Příjemný den s harmonií v duši přeje
    Jirka Mifka sen. s rodinou
    Mifka Jiří
    Krále Jana 1331
    583 01 Chotěboř
    Česká republika
  • Luky1987
    Gombitovú tiež nemusím
  • alvinka
    -Mislim že Slečna Marika Gombitová.nechodi *14* *14* *14* *14*
  • Zdravím Vás Mariko a přeji do nového roku jen to dobré.Je mi 60 let a celý život sleduji Vaši životní cestu.Vaše písničky hladí i drásají srdce...tolik citu jste schopna do nich vložit jen Vy.Je mi líto, že Vás nemohu vidět na koncertě.Prosím za nás všechny,kteří roky čekáme,až seberete sílu a my otevřeme svá srdce a budeme vnímat Váš krásný hlas.
  • Marika mam 8 rokov.Ty mas 58 ale ty vobec na 58 nevizeras tak spievaj len dalej dalej do konca zivota aj ked nemam rada tvoje piesne ale spievaj dalej.Mas talent ale bemam rada tvoje piesne prosimta neurazaj sa tak cau nech zies stastny zivot posielam ti pusu ;D
  • Mariko celé léta su váš fanoušek a stále nvás obdivuji.Obdivuji vás as celou dobu Vám držím palce.Jste nejen krásná a přitažlivá žena ale tajé zpěvačka která vždy Zpívala srdcem.A proto si VÁS VÁŽÍM.
    HARABARTA.ANT@SEZNAM.CZ
  • Važena slečna Marika Gombitova uz vela rokov vas obdivujem som vasa verna fanusicka najme vase pesnicky ktore som ja sama osobe naspievala po zabavach bola ste v Hnusti Klenovec okres Rim Soboti je to vela rokov obdivovala som vas na tom javisku a kcela som po Mekimu vizvani som mala sto chuti svami saspievat. PS napis mi SMS na ciolo 0902788071

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit