Přejít na výpis diskuzí

Marie Poledňáková

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neví někdo jak se jmenuje kniha původně 3 díl Jak vytrhnout velrybě stoličku,Jak dostat tatínka do polepšovny? 3.díl má být jen v knižní podobě.Děkuji.Eva.
    • Jak Anděla viděla anděla.
    • Jak Anděla viděla anděla.

      Anděla je jméno té holčičky, se kterou klokan přiletí v březnu.
  • Vše nejlepší k dnešnímu svátku.
  • Krásný večer paní Polednáková,
    předem Vás srdečně zdravíme a přejeme hodně zdraví,štěstí do roku 2014,dnes 29.12.2013 jsme s rodinou,no holkám už je 23 a 18,udělali výlet po stopách, Jak dostat tatínka do polepšovny,Krčkovice,Věžák,Semínské údolí a také chaloupku jsme našli ,domů jsme se vraceli spokojeni,rád bych Vám řekl,že před šesti roky jsme si kupovali u Turnovska chaloupku a náš první dojem na vesničku a chaloupku i když je asi o 20 km jinde a dodnes na ní makáme ,byl Váš film,prostě taková vesnička klid a pohoda na dušičce .Ještě jednou Vás zdravíme a díky ,točte dál už se těšíme na další Vaše pohodový filmy.Radka a Pavel Cinibulkovi,Chrastava,cinibulk2@seznam.cz
  • Paní režisérko,
    pokračování vždy spíš zklame, ale já u Vašeho pokračování Líbáš jako ďábel brečím smíchy. Děkuji všem!!!
  • Paní režisérko..ted jsem se vrátila z premiéry vašeho filmu v Č.Budějovicích jsem úplně unešená..jak z filmu tak i pak z toho vašeho vyprávění...ráda bych vám osobně taky napsala na váš mejlík,ale šanci dostat vaši emal.adresu je asi mizivá...byla jsem tak překvapená z té premiéry a z vás všech co jste tam přijeli ..Olda Kaiser vypadá taky úžasně...jsem fakt z toho paf...moc jste všechny určitě pobavili,tak jsme se při filmu nasmáli i zasnili,Evička Holubová úplně perlila...všichni hráli výborně... *4*
  • Paní režisérko,film Líbáš jako bůh a ďábel je nádherný.Díky za něj
  • Dobrý den,
    i já bych chtěla poprosit o kontakt /e-mail/ na paní Poledňákovou.
    Děkuji.

    Jitka
  • Také mám ráda "Velrybu, Tatínka, S tebou mě baví svět" om to víc mi přijde trapné, když pani Poledňáková po hrůze s "Krokodýlem" použila nejvtipnějsí scénky i hudbu z filmu "Lepší pozdě než později" v "Líbáš jako bůh" a teď už jí dva roky všichni tleskáme, jak se jí to povedlo. Jsem zvědavá na Líbáš jako ďábel, kdoví kde si co zase vypůjčí.
  • Dobrý den paní režisérko!
    Od neděle kdy jsem znovu, snad už po padesáté, sledovala "Dva lidi v ZOO" přestože tento film znám téměř nazpaměť. Snažila jsem se na Vás sehnat nějaký kontakt přes Google, ale bez úspěchu. Věřím proto, že se tento příspěvek Vám dostane a budu Vám moci napsat. Honzovi a Martinovi bude letos v květnu 34 let a možná, pokud byste měla chvíli času, by Vás zajímalo, kudy se jejich životy ubírají a co dělají.
    Budu se moc těšit na Vaši odpověď - jankamorce@seznam.cz, mobil 603 552 888 *14*
    S pozdravem a přáním krásného dne Jana Morávková
  • Paní Poledňáková,
    mám napsaný příběh a nevím jak postupovat. Dalo by se říci tragikomedie, já to dnes vnímám spíše jako komedii. Ráda bych Vám ho nabídla nebo bych Vás chtěla poprosit o radu jak dál. První díl jsem rozpracovala na několik stran, ostatní mám stručně na jedné straně, je jich asi 35dílů. Nevím jak sehnat na Vás kontakt. Ozvete se mě? Budu Vám moc vděčná, e-mail:mpjmzl@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit