Přejít na výpis diskuzí

Marek Eben

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marek Eben je inteligentní ale není na takové úrovni jako Donutil nebo Roden.

  • Marek Eben je nejlepší český moderátor a velmi inteligentní a chytrý člověk.

  • Děkuju,že jste Bureše oslovoval ....v demisi.Protože on je v demisi.Novodobý inkvizitor a diktátor.Nejsme pražská kavárna,ale chrudimská a pardubická.Moc zdravím pane Marku.
  • Nechte se zvolit prezidentem ČR děkuji.
  • Vazeny Marku. Pani Sipkova vypadla ze SD protoze je profesional-aerobic a tanec jsou si vic nez blizke. Vyspele publikum toto vycitilo a radeji bude podporovat toho co vari cely zivot nudle. Pozor na dalsi vybery.Diky a zvazte kandidaturu na prezidenta- to je teprve tanec.
  • Pan Jarda má pravdu, protože poslouchat ČT je humus, který si platíme z poplatků. Pan Eben je špatný zpěvák.
  • Pane Ebene, preji Vam k narozkam hlavne zdravi a pohodu.Jste fenomen v moderovani, nikdo na vas nema.Vazim si Vas jsko velice usluzneho, ochotneho, dobrosrdecneho cloveka.Kez by vsichni chlapi byli jako vy.Zdravim
  • Pane Ebene, Star Dance se nám velice líbí, až na hodnocení p. Pavláska. To, že je náš národ trochu vadný, je patrné z počtu jemu zaslaných SMS. Z posledního hodnocení poroty se zdá, že začíná ujíždět také.
    Jako poznámku: Chci kladně hodnotit zařazení vozíčkářů do programu. Úžasný počin. Moje dcera, která je zdravotní sestra, částečně pracovala v ústavu pro invalidy na vozíku Betlém v Kloboukách. Když se před 20 lety vdávala, tak jsme na svatbu pozvali i vozíčkáře s tím, že budou také tancovat. Neuměl jsem si to představit. A oni asi také ne. Pro obě strany to byl úžasný zážitek.
    • Pane Jiří, je jasné , že vůbec nevíte o co v tomto hodnocení jde. Náš národ není vadný, jak píšete, ale právě naopak. Toto je bojkot ČT, a jakýsi protest ohledně lží a nepravd , co nám denně tato (placená TV občany našeho státu),servíruje jak na podnose. Nevím, zda-li sledujete zprávy ČT, myslím politické a jaký na ně máte názor. Je vidět, že je ještě stále dosti lidí, co tomu věří. Těmto bych chtěl proto doporučit, najít si na netu nějaké nezávislé weby a porovnat a zamyslet se nad tím. Věřte mi, je jich dost a výběr je díky bohu bohatý.
  • Nechápu,jak může,člověk jako vy,moderovat tak špatnou komedii,jako je star dance.
  • Pan Eben je velice chytrý a sečtělý člověk.Mám rád pořad na plovárně.Hodně štěstí Marku..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit