Přejít na výpis diskuzí

Marcello Mastroianni

OSOBNOST 31.12.2006 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vlasticka21

    Knězova manželka

    Zdravím všechny fanoušky,
    už dlouho sháním film Knězova manželka (se S. Loren a M. Mastroiannim) bohužel nemůže sehnat. Nevíte náhodou někdo o něm?
    Díky moc
  • Zvláštní den

    Teď jsem v Levných knihách koupila Zvláštní den..neznáte-li, určitě si kupte...M.M. jako homosexuál,kterého svádí S.Lorenová v den, kdy do Itálie přijíždí Hitler....
    • Re: Zvláštní den

      Zdravím Vás a chci jenom napsat,že mám Zvláštní den jako film je to super.Herecký koncert *7* Čekám na film Slunečnice,ale nikde není *9* Na takové herce se nezapomíná.... *13* Olga
      • roberto

        Re: Re: Zvláštní den

        Dobry vecer Pani Olgo,

        Ja "Slunecici" mam v originalnim vydani v italstine s anglickymi titulkami. Kdybyste chtela muzu ji pujcit. Roberto
    • roberto

      Re: Zvláštní den

      "Una giornata particolare" znam a mam:-) Tak trochu jiny Marcello nez je znamy, ale vyborny. I v "Zranici" - La grande abbuffata - ostatne predsveci moznosti hrat "krajini" role.
  • roberto

    Marcello é unico

    Chybis nam Marcello ! Nezapomenutelna predni figura svetoveho herectvi !
  • Marcello bello

    Marcello je bezesporu jedna z největších osobností italského a pro mě i celosvětového filmu. Jsem rád, že se zde těší velké oblibě. Osobně mám nejradši Včera, dnes a zítra, kde se Sophií Lorenovou vytvořili nepřekonatelné kreace. Tak milou, vtipnou a chytrou komedii jsem už dlouho neviděl. Správně italská. Samozřejmě i ostatní jejich skvělé filmy si zaslouží uznání jako třeba Manželství po italsku nebo Slunečnice. Ještě nesmím zapomenout na Fellinoho filmové skvosty 8 1/2 a La dolce vita. No prostě užasný temperamentní Marcello, který zahraje cokoliv vždy se svým osobitým šarmem *5*
  • Ach Marcello......

    Má VELKÁ LÁSKA *14*
  • BEST Marcello

    spravny LATIN LOVER *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3*
  • Mistr Mastroianni

    Mylím, že je to jeden z největších herců. Velice si ho vážím. No zkrátka vždycky mě rozesměje. Je vtipný šarmantní má prostě šmrnc. *14* *1* *14*
  • Marcello je nejnejnejlepší

    JÁ HO PROSTĚ MILUJU. ÚŽASNÝ SKVĚLÝ VTIPNÝ HEREC. LEGENDA A MISTR SVÉHO ŘEMESLA. *14* *14* *14*
  • marcellllllo

    Marcelo je uplne najlepsi... V poslednej dobe sledujem postupne vsetky jeho filmy... je to proste elegan, ktory vsak nie je frajo v tom blbom slova zmysle... na platne je clovekom! a co sa tyka jeho herectva - tak dokaze zahrat milovnika, impotenta, debilka, homosexuala, proste vsetko... pozdravujem vsetkych, ktori maju radi filmy s jeho hereckym nadanim... osobne mam najradsej La Dolce Vita...
  • Marcello

    Marcello Maistroianni je pro mne naprostá jednička mezi herci.Teď jsem objevila nové DVD Manželství po Italsku.čekám netrpělivě,že vyjdou další filmy jako třeba Slunečnice atd. *7* Všechny jeho fanoušky zdraví Olga *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit