Přejít na výpis diskuzí

Maite Perroni

OSOBNOST 28.1.2008 
191 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj sy fajn spevačka ale i herecká chtěla bych tě videt na zivo dofam že sy fajn i ve skutečností a ne jen ve filmu víš taky Sém pobožná věřím v Bohů i v paneku mariji sem rada že te znám a můžu posloucháte tvoje písničky každí ráno kdiž stanu poslouchám tvoje pisničky až my bude osumnac chci se stebou sejit je to muj sen víš zbožňuji tě znám od tebě všechní pisničky a umím je i slivat nikdi sy přejí abych sy stebou zaspivala to je muj životní sen udělala bych pro tebe vše mám tě moc rada sy pro mě vzorem chtěla bych byt jako ty mám tě moc moc rada dala bych za tebe život
  • maite je velmi dobra herečka mam ju moc ju moc rada... a wiliam a ona su super v serialoch mam ich velmi rada *14* *14* *1* *14*
  • Pascua Feliz :)
  • VSE CO NEJLEPSI K NAROZENINAM *5* *5* *5* *6* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14lL* *14* *14* *14* *14* *3* *15* *14* *3* *14* lex
  • Vse nejj may preji vsechno nejlepsi do zivota ad si stastna ad hrajes este vic telenovell ale nejvic by som chtela s wiliamom lewym prosiim zahraj . :* a este jednou vse nejj tvoje faninka miluji te ..
  • si nejlepsi a nejvi vitaASTVO LASKY A SIMONO REYDLOVA WILAM SNI NECHODI DO OPRAVDY *14* *14* *14* *14* *14* *3* *2* *11*
  • Si úžasná. Veľmi sa z williamom chodíte chcela bi som si od vás pozrieť ešte jeden seriál
  • Maite Perroni je ta nejlepší heečka na světě a navic ještě ktomu s pěváčka *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • maite som tvoja fanusicka a najoblubenejsa herecka ps monika rigoova
  • Maite mam ta velmi rada. Dokonca som vimyslela jednu knihu. Je tam všetko o tebe a je tam všetky blagaty od teba a fodky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit