Přejít na výpis diskuzí

Maite Kelly

OSOBNOST 25.12.2007 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Maite je super zpěvačka, která zraje jak víno, je skvělá.
  • raddy

    Narozeniny!

    Matie preju ti vsechno nejlepsi!...ses skvela...a ten kdo rika ze nejsi...at si to nekdy zkusi zpivat takhle!!! *14* *3*
  • karinkas

    Maite Kelly

    Já si myslím ,že tady mají psát fanoušci Maite a né aby ji tady někdo kritizoval ,když se vám nelíbí tak se na ní nedívejte a hlavně tady nepište jo .Maite je super a hlavně má pěkný hlas a vypadá tak jak vypadá boužel nikdo není dokonalý žeeeeeeeeeee *3* *3* *3*
    • Re: Maite Kelly

      pravda,Maite,at je jaka je. zpiva nadherne. otatni,at si maj jinej nazor,je mi to jedno, z kelly family mam rada vsechny. *5* *3*
  • ywettelove

    A máte to!!

    tak jsem tu vymazala ty vaše dětinský urážky...nejspíš jste všichni modelové nebo co že?? a nebo že by jste si spíš léčili komplexy že jste samy hnusný a tlustý jak tu píšete?? když Maite nemáte rádi, tak si nemějte, však ona se bez vás taky obejde, a nemusíte to tady tak blbě rozpatlávat...podle mě náhodou zpívat umí...i když jí to občas přeskočí...komu ne??
    • blue-safira

      Re: A máte to!!

      Co jako občas docela často neumí zpívat se ukázalo kdo tu rodinu opravdu táhnul a tahoun se na ně vysral. Maite ať je jaká je je to její věc, když se jí to líbí takhle vypadat tak prosím , ale netvrdím, že je nádherná má zrcadlo ne ať se koukne sama jak vypadá vlastně mě je to jedno hlavně že já tak nevypadám uděs.
      • Re: Re: A máte to!!

        Ty jsi opravdu ubohá...všimni si jak mluvíš.. *8*
      • ywettelove

        Re: Re: A máte to!!

        ty jsi povrchní...nikdo není dokonalý...a myslím že i na Tobě se nějaká ta chybka v kráse určitě najde...nehledě na ty v povaze... *13*
        • Re: Re: Re: A máte to!!

          me je jedno jak vypada,ale zpiva moc fajn,tak prosim taktez vsechny...aby ji nepomlouvali,prosim vas...dyt je to taky clovek neee??? *9* *9*
          • Re: Re: Re: Re: A máte to!!

            fakt,Maite je bezva! *3* *1*
  • MAITE ROCK !!!!!!! xD

    Maite zpívá úžasně =*
    Sice jí mám z Kellyů nejmíň ráda ale zpívá krásně, to se musí nechat.. xD *14*
  • Baskické jméno

    Maite neznamená "chjtěné dítě", ale "milovaná" v baskickém jazyce Euskera.
  • Fanklub skupiny The Kelly Family

    Fanklub skupiny The Kelly Family znovu v online *1* http://kellyfamily.the-talk.net
  • Prosba

    Ahojky, chtěla jsem vás poprosit, jestly byste mi někdo nemohl poslat text a překlad písně We can love, kterou napsala Maite pro Paddyho. Děkuji moc *14* *14*
    • vydrysek83

      Re: 24.4 Lipsko

      Nejedete měkdo na Maite do Lipska???? *14*
  • Energie a cit

    Maite působila vždycky jako energická a zároveň vnímavá osobnost. Zpívá pěkně a hlas umí používat. Sice není obdařená překrásným hlasem,ale určitě je to hlas hezký a ona s ním umí zacházet. Což se spoustě zpěvákům s výborným hlasem kolikrát ani nepodaří.
    A ty nádhery, co tady dávaj ty své předsudkové a bizardní komentáře, jděte raději komentovat Britney Spears a jí podobné vyumělkované, polosvlečené "umělkyně", kterým hlas musejí nastavovat a vylepšovat počítačem!!! *5*
    • Re: Energie a cit

      absolútne s tebou súhlasím!!!!
  • Dotaz

    Ahoj, chtěla bych se zeptat zde přítomných fanoušků i antifanoušků The Kelly Family, jaký názor máte na rodiče Kellyových - na otce Dana a jeho ženu Barbaru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit