Přejít na výpis diskuzí

Madison Pettis

OSOBNOST 14.3.2008 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy birthday Petty♥
  • Hodně štěstí k narozeninám!!! Jseš krásná, dobrá atd. Mám tě hrozně ráda v " život mezi kluky" a hlavně "Laboratorní krysy" tam jsi "užasná!!! :)
  • S Jadenem chodila docela dlouho. Je škoda, že se jejich vztah najednou rozpadl... Ups! Pardon, co to tady píšu, vždyť tu holku ani neznám! Já jsem blbá...
  • ale ona puvodne neni z disney!!! ale z nickelodeon ze serianu zivot mezi kluky ja to vim -.- nebo ja se koukam na to a neni z disney jen tam bila v hanne montane
  • Ty jeji vlassy jsou užžasny :DD vite ja mam taky takoví :DDD tak poroto hahaa :D aah vim neni to srandovni :DD ale mame kráásny vllasy :D
    • Nauč se česky! Kolikátý člověk už jsi, kterýmu to musím tady na osobnostech připomínat?!
    • je tak se stoho pose. me se jeji vlasi zdaji na hov.o takze tvo je sou taky *12*
  • Aby ses neposrala *12*
  • ja sem taky rak *3* *3* *3* *3* *3*
  • Naty: Tento seriál je hodně starej, ona tam hrála když jí bylo třeba šest. Jen ten seriál byl stvořenej v roce 92 *12*
  • Jste blbí? Jak mohla v roce 1992 hrát v Barneym, když tady píšete, že se narodila v roce 1998?? Laskavě to opravte... to neni normální..
    • Jo!
  • Happy Birthday Madison

    Vše nejlepší k narozeninám Madison! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit