Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Pavlík

OSOBNOST 17.6.2008 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • náhodou je šikovnej fandím mu
  • Lukášek se nám oženil...přejeme hodně štěstí
  • Super bubeník

    nejvíc bubeník dobře mu to hraje jen tak dál škoda že s tim Brichtou zkončil ale tenhle kluk má dobře nakročeno
  • Deratizér

    Je to vocas namyšlenej, slyšek jsem ho v zákulisí jak pomlouvá svýho chlebodárce Aleše, kterej mu pomohl nahoru... A ten jeho debilní důvod, že nechce hrát Deratizéra, protože má celou kariéru před sebou, ja na zeblití. Takovýho kreténa, co podrazí kapelu těsně před koncertem roku, bych já do kapely v životě nevzal. Doufám, že chlapec tvrdě narazí, aby si uvědomil, že zas taková hvězda ještě není...
    • Re: Deratizér

      Člověče, sám bych to nesesmolil líp. Sice mu nepřeju, aby padl na hubu, ale potřeboval by přes ní! Kdyby ho Aleš nevytáh na světlo, tak by se ani žádný kariéře mluvit nedalo! Ale jako před bubeníkem před ním smekám!
    • Re: Deratizér

      No tak *3* To nemůžeš myslet vážně... *13* Myslím, že se každý může rozhodovat po svém. Hlavně k žádnému ohrožení koncertu nedošlo. Nejlepší na životě je, že pravda a dobré úmysly vždy vyjdou na jevo. A Lukáš Pavlík vás o tom přesvědčí! *4*
  • angelika.

    Lukyna

    Lukáš je vážně úžasnej!Hrozně sexy.A příští pátek jdu na koncert ABBandu.Strašně se na něj a na Aleše Brichtu těšim!!!!! *14* *14* *14* *14*
    • Re: Lukyna

      Nie rozumiem co piszecie ale On jest boski *1* jest świetnym perkusistą, teraz pytanie : czy on gra z Farną ? bo ona też ma Lukasa w zespole, i nie wiem czy mam mu tu deklarować miłość czy szukać go dalej, bo ten od Farny jest blondynem, choć usta ma podobne *14* *14* *14* Miluji Česká republika. *3*
  • Verunka

    Lukášek, upa suprovej človíček, který je k sežrání. Pěkně voní a dobře se s ním chlastá hlavně ta zelená!!! *3*
  • koblich

    Prostě a jednoduše NÁDHERNEJ!! *14*
  • Viděli jste někdy Lukáše Pavlíka v akci?

    Viděli jste někdy Lukáše Pavlíka v akci? *3* *5*
    • Re: Viděli jste někdy Lukáše Pavlíka v akci?

      Jo jasně viděla sem ho včera na koncíku je úpa bombastickej rozjel to tam naplno a je úplně krásnej k sežrání.
      • Re: Re: Viděli jste někdy Lukáše Pavlíka v akci?

        Viděla jsem ho včera u nás na koncertě:)ůpe válle rozjel to tam:)je vidět že ho to baví..:)bavili jsme se spolu asi 1 hodinu:)takže skwěle se s nim kecá..:)a dal mi pusu..:)je fakt super:)a mam od nej paličky kterýma bubnoval..:)a podpis..:)je vážně krásnej..a strašně hodnej..:)
    • Re: Viděli jste někdy Lukáše Pavlíka v akci?

      Jo viděla jsem ho asi před 3 týdny, je to řežba když to rozjede *5* fakt nepopsatelný zážitek
    • Re: Viděli jste někdy Lukáše Pavlíka v akci?

      anoooooooooo mrteee suprrrrr a jeste ktomu pekneeeej *14*
    • Re: Viděli jste někdy Lukáše Pavlíka v akci?

      Jo viděla tak před týdnem je k sežránííí. *14*
      • Re: Re: Viděli jste někdy Lukáše Pavlíka v akci?

        a slyšeli jste ho hlavně mluvit- mluví jako ko..t

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit