Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Latinák

OSOBNOST 18.10.2008 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Latinák je dalšia naša súčasná celebrita, ktorá stojí za houby herec o ničom a nesympatický
    • práveže nesouhlasím, jsem čechoslovák žijící na Slkovensku ..... Latinák je sympatak, nevím jestli umí hrát .....  

      • Luky1987

        Televíziu nesledujem už desať rokov aj viac hádam a mám pokoj od všetkých našich súčasných hereckých polien

      • Luky1987

        V pohode

    • Už prestaň láskavo
  • je to skveli a vtipny typek hlavne v particce
  • Všetko najlepšie!! ♥ Si úžasný herec a mám ťa veeeľmi rada! :3 ♥
  • LUKÁŠI....Hodně radosti a elánu do života přeju nejen k narozkám....
    ...poprvé se mi stalo,že někoho z toho ranečku šoubyznysového fááákt obdivuji....ty a Peťa .....jste nejnejneuvěřitelnější majstři improvizace...jste překrásně barevní...tím myslím pestří....tvořiví a všestranní... A mile hraví (aj nechybí chytrost a špetka poetiky)...
    ...Týýýjo.....to by bylo s vámi zajít na pivko....mě právě taková určitá hravost u lidí obecně hodně chybí.....no to ale už odbíhám...
    ...česká Partička je tak nízcevulgární a přitroublá až nejapná....ta mě ni nezaujala natož rozesmála .....
    ....tak miláškové...ať se práší za kočárem.... *3* *14* *3* drží palce Majdaléna ze Zbraslavi u Prahy ....... *3*
  • Neskutečně sympatickej a velmi vtipnej a pohotovej člověk. A navíc docela pěknej.
  • Je super ja ho zbožnujem hlavne v partička.
  • Lukyyy, všetko najlepšie!!!! Prajem vela síl a stále dosť neubudúceho úspechu!!!!(nielen s Partičkou!!!!!) *1* *3*
  • *4* *4* máám ho hrozne móc ráda hlavne kdyz je v particke *3* *3*
  • všn nejlepsi k narozeninam *2*
  • Je vynikající i ve filmu Radima Špačka Pouta .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit