Přejít na výpis diskuzí

Lucie Junková

OSOBNOST 20.3.2008 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lucinka je moc hodná holka. VŠE NEGATIVNÍ CO JE ZDE PSÁNO, NENÍ PRAVDA. AUTOR JE JAKUB VANIŠ, který jí dělá zle a pomlouvá ji jak nejvíce může. Sám nic nedokazal. Potopil jednu internetovou televizi TYVI.CZ s jeho teamem Kurthem a dalšími.
  • Měl jsem tu čest i s Luckou a její ex-přítelem Vanišem: Luxka je super a po rozchodu s tím arogantní idiotem Vanišem, který je zároveň autorem intrik proti ní, jen kvete a to jí přeju. Vaniš - arogantní blb, co si hraje na majitele televize (která ani prý už nefunguje), nepotřebuje komentář. Stále Lucii vyhrožuje a já osobně bych mu doporučil aby s tím co dělá od výhružek až po pomluvy, a pokusy diskreditovat ji, přestal nebo ho to bude mrzet.
  • je to vypočitavá mrcha
    • pane Jakube Vaniši ;-) my víme že jste to Vy ;-) Hlavně že by nejste vypočítavý, že a taky pomlouváte ostatní....
    • a co ti provedla? *15*
  • Je to hodná holka, kdyby vedle sebe neměla toho povýšence a arogantní Jakub Vaniše (samozváná star, s tím opravdu slavným nemá co dočinění)
    • Spíš Junková se Jakuba drží jako klíště...Sice mu zachránila zadek, ale on s ní stejně není šťastný...Každopádně, na každého jednou dojde...
      • No tak spíš naopak...Junková se nemůže zbavit Vaniše!!!Je to arogantní blbeček a upřímně ona má stejně jiného, Vaniš je buzik vždyť ani péro se mu nepostaví!!!Je s ní aby skryl že je buzerant!!!
  • Narození anděla před 20lety

    Je to potomek anděla *4*
  • Vše nej

    Přeju všechno nej k tvým 20 narozkám hodně úspěchů,lásky a mnoho dalších krásných písniček a rolí..... *14*
  • Lucinka

    Nádherná holka, co překrásně zpívá.... *14* *8*
  • krava ?

    *13* *13* *13* znal sem tudle holku dlouho a je to desna krava ... *9* *9* *16*
    • Re: krava ?

      Já osobně ji neznám vůbec. Ale jestli máš pravdu, tak to si můžete podat ruce. *1*
  • ...

    Tak todle je upe nejvíc sladounka holcicka kterous em kdy videl asik sem se zakoukal.... *14* *14* *14* *14* *14* *4*
    • Re: ...

      *1* a taky fotogenicka , zeeee *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit