Přejít na výpis diskuzí

Lucie Hadašová

OSOBNOST 10.3.2007 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1148499747-sama-doma/212562220600068/
    *14* *14* *14* *14*
  • Lucka je krásná holka.Taková opravdu moc pěkná blondýnka jak má být.Já spíš nechápu,co ona vidí na Bednářovi nejen co se vzhledu,ale i povahy týká.Ale budiž...Třeba si spolu opravdu rozumí,mají se rádi a je jim fajn.Přála bych jí to.
  • Na fotkách se mi moc nelíbí, ale potkala jsem si v Praze a musím říct, že opravdu moc krásná :) a má překrásné vlasy!!!
  • Boha *1* pokud jde o vzhled, je pěkná a má krásné vlasy. Co se píše v bulváru nevím, nečtu. Pokud jde o povahu, neznám jí osobně, takže nemůžu soudit. Nejsem její fanoušek, ale ani ji zbytečně nekritizuji, většinou je v tom jenom ta naše typická česká závist *4* . Bučková je taky pěkná, pro upřesnění.
  • Mě se líbí a když už ji chcete spojovat s tou vypatlanou krávou Bučkovou, tak se zamyslete. Lucka má aspoň vysokou školu narozdíl od Elišky se základním vzděláním!
  • Hadasova a modelka?

    Nevim uprimne nevidim na nic nic zajimaveho, nepripada mi ani hezke nema zadne kouzlo, ani smyslne rty ci kouzelne oci . to napriklad zuzana jandova mi pripada uplne krasna a exoticka.
    ale kazdy je jineho nazoru
  • Eliška

    no eliška je rozhodně hezčí než Lucie!Jarda bednář asi oslepl když kvůli ní ńechal Helenu! *9*
    • nvlsůeův

      co?
  • NECHÁPU!

    nechápu proč Hadašovou pořád spojují s Bučkovou..vždyť spolu nemaj nic společnýho *13* Tak už obě dvě nechte bejt, ne? *5*
  • kiki.nnka

    KiKi-Na

    není moc hezká, Bučková je o dost hezčí
  • Jsi úžasná !

    Lucie ! Fandíme ti v kariéře ! Koneckonců jsi první Česká Miss ze Strážnice a narozdíl od trapné Elišky Bučkové jsi profesionálka !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit