Přejít na výpis diskuzí

Lorena Rojas

OSOBNOST 31.12.2006 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byla to jedna z nekrásnějších hereček v latinské Americe a měla jsem ji ráda. Po zjištění, že nakonec přeci jen rakovina vyhrála jsem brečela. Někdy je ten život fakt hnusný *13*
  • RIP *9* *13* *9*
  • happy birthdaj Lorena ROJAS
  • Lorena

    Lorenu Rojas mám velmi ráda. Líbí se mi její telenovely, ale především miluju její hudbu. Energické skvělé písničky, zkrátka to pravá latino hudba, jak má být *4* *14*
  • anetajs

    jinafotka

    pěkny fotky až na to že na ty poslední fotce to neni Lorena ale Diana Osorio *9* *8* *1*
  • telenovely-novelas.blog.cz

    Prosím, zavítajte aj na našu stránku je o telenovele El Cuerpo Del Deseo- Túžba Tela (Touha Těla). Na našej stránke je všetko o ECDD a hercoch okolo toho!!! Nezabudnite napísať aj nejaký komentík!!!! Dikes
  • lorena-proste waaw

    lorena je cool herecka aj spevacka...noo proste je super...aa vo filmoch jej pristane hocijaka rola..je proste skvelaaa... *14* *3* *5* *15* *14* *14* *14*
  • je super

    lorena je super herecka je najlepsia zo vsetkych hereciek ja moj idol
    • Re: je super

      lorena naj naj najlepsia je mi strasne sympaticka hlavne v ulohe isabelly n tuzbe tela je fakt super jwe jak moje dvojca *14* *14* *14*
  • ...

    Lorenu je možno dnes vidět na TV Stanici - Zone ROMANTICA. A to hned po pěkné Telenovele - SUENO con tu AMOR__ . Právě v té - Como en el Cine - ... a to v čase: +/- : 23:00 Hodin SEč !. . .+M..+

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit