Přejít na výpis diskuzí

Libuše Švormová

OSOBNOST 26.12.2007 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticie9

    😱😈😂

  • Všechno nejlepší k 80! a držte se *2* *2*
  • Vše nejlepší k narozeninám.
  • Výborná herečka, nevím proč ji obsadili v jedné epizodě Soukromých pastí do role matky herečky Elišky Balzerové. Jsou obě dobré herečky, ale v tomto mi toto obsazení nesedělo, paní Švormová není zase o tolik starší a ani na to nevypadá, aby mohla hrát matku Elišce.
    • O tolik opravdu starší není, ale už delší dobu má dost vrásek, proto asi byla do této role vybrána. Jinak skvělá herečka.
  • Herečka Libuška Švormová očarovala svým hereckým výkonem, charismatem a šarmem nejedno mužské, ale, a to je ceněno mnohem více, i ženské srdce. Nezapomenu na první swetkání s ní, a to na scéně Městských divadel pražských, kde hrála po boku pana Lipského a pana Horníčka s paní Danou Syslovou ve hře Dva v tom. Bylo mi cca kolem 15 roků. Od té doby díky maminčině lásce k divadlu, jsem tuto dámu měla možnost vidět mnohokrát. A vždy dokonalá dáma, skvělý herecký výkon a milá tvář. Po mnoha letech jsem ji nesměle oslovila, zda by nevystoupila v mém autorském pořadu Krása zralého věku, který jsem před 10 lety věnovala seniorsklé generaci. Pro mě bylo velkou ctí a poctou, když souhlasila. Paní Švormová, je mi velkou ctí, že mi bylo v mém životě dopřáno poznat Vás osobně a stát chilku vedle Vás na pomyslných prknech, které znamenají svět. Opatrujte se, přeji Vám hodně zdraví a v čase adventním pohodu a energii. Mává na Vás s láskou v srdci Hana Ku *3*
  • Paní Herečka jako víno - čím starší, tím lepší *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit