Přejít na výpis diskuzí

Libor Sionko

OSOBNOST 19.10.2010 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pipanek60

    Vše nejlepší

    Tak že Libore,vše nejlepší hodně životních a sportovních uspěchu a hlavně dotáhněte naší milovanou Spartu na titul. *3* *3* *3*
  • krasnej

    libor sionko je nejkrasnejsi ze vsech fotbalistu na svete strasne ho miluju diky nemu fandim sparte ale fakt skoda ze je zenatej *3*
  • dogpile

    vypadá jako tenista...

    ...Wawrinka!!
  • koljatorres

    všechno nejlepši

    všechno nejlepši libore
  • adamoule

    Návrat ztraceného syna

    Sionka jsem měl vždycky rád. Na hřišti za svůj klub nechal duši a působil sympaticky i mimo něj. Nedělal ze sebe nějakou libovou hvězdu jako někteří. I jeho herní projev je mi blízký. Navíc je to stejně jako já sparťan a teď se do svého milovaného klubu vrací. Přeju hodně štěstí a titul!!!
  • Nejlepší

    Hrál ze všech našich fotbalistů nejlíp, ostatní skoro spali... Měli by si ho všichni cenit víc než předtím... Doufám, že to tak bude...
    A ještě ke všemu je strašně sympatickej a hezkej *1* *14*
  • nejvííc

    nádhernej.... mohli by ho naklonovat *1* ne fakt nejhezčí z fotbalistů.... taky z čechů válel asi nejlíp.... toho mít doma tak už nechcu nic *14* *14* *14* *14* for monique: byly sme už asi nejsme ... ale nevadíí *5*
  • Love

    *14* Je krásnej. Škoda, že ženatej
  • Love

    Zbožnuju ho..Coooo že??? Libor je ženatej???neeee *13* *13* *13* *13* *9* *9* ...která mrcha...
  • Borec

    Hrál ze všech nejlíp. Škoda že těch šancí proti portugalsku nevyužil ale aspon jako jedinej dal gól *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit