Přejít na výpis diskuzí

Lewis Collins

OSOBNOST 3.9.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám dojem, že tohoto bohužel již zemřelého idola mnoha žen a dívek a možná i některých mužů má rádo stále mnoho a mnoho dalších fanynek a fanoušků bez ohledu na to, že již tato hvězda nežije a má více fanoušků než jeho partner z Profesionálů, ctěný pan velký britský herec nejen londýnských divadelních scén , pan Martin Shaw, který byl o něco málo starší než Lewis /tomu přeji jakožto poslednímu přeživšímu "profíkovi" hodně zdraví a pokud možno dlouhý, kvalitní život/. Lew byl pro mě vždy ta jednička! Velmi mě rmoutí, že již není mezi námi. Byl jen o tři dny mladší, než můj otčím, který zemřel taktéž na rakovinu v lednu 2005 a měl podobné zvláštní rodinné poměry v původní rodině stejně jako Lewis, což mi přišlo zajímavé, jelikož i v jiných věcech měli podobný osud, podobné zkušenosti a i povahové vlastnosti. Oběma jim do nebe posílám svou lásku s přáním všeho dobrého. R.I.P.
  • cetla jsem tu nejaky komentar ze je skoda ze uz je Lewis Collins stary ale s tim ja nesouhlasim at je mu sedesat nebo petatricet porad je to ten muz co ztvarnil Bodieho a je to ten stejny muz ale vypada jenom jinak na veku totiz vubec nezalezi vsichni jednou budeme stari a ten kdo to psal by si mel sahnout do svedomi a rict si vzdyt je to prece Bodie a je jedno ze je skoro o ctyricet let starsi
  • je mi ho tak lito umrel brzo znam herce ktery nemaj rakovinu nic a je jim i pres osmdesat a zijou uplne normalne je mi fakt lito *9* *9* *9*
  • opravdu sympatak pokakdyz se divam na profiky rikam si jakej je sympatak *14* *14* *14* *14*
  • je skoda ze zemrel byl to krasnej a sympatyckej chlap je mi to lito mela jsme radsi Bodieho nez doyla opravdu skoda ze zemrel *9*
  • ..tak nějak jsem smutný po dnešní zprávě o úmrtí *9*
  • bettyol
    Cowley s Doylem se rvou o druhý místo *3* Nejrači mám Bodieho. Má úžasnou mimiku, ty jeho grimasy jsou nepřekonatelný. Bez jeho humoru (občas i trochu černého) by to nebylo ono. Miluju slovní potyčky mezi ním a Cowleym.

    A i když má Lewis už 65let, pořád má tu svou rošťáckou jiskru v oku a je pořád krásnej chlap!

    Ráda bych viděla i jiné filmy, ale bohužel nemůžu žádný sehnat *13*
    • Filmy:
      -Kommando Leopard (1985)
      -Code Name: Wild Geese (1984)
      -Who Dares Wins (1982)
      -The Commander (1988)
      -Jack the Ripper=(Rozparovač)sú dve časti (1988)
  • krasny chlap

    je to krasny a sympaticky chlap kazdym kuskom tela aj duse...urcite nim stale je aj ked sa uz rôcky hlasia... *3* *4* *14*
  • BODIE

    V Profících byl k sežrání *14* *14* *14* *14* *14* *14* jako malá jsem byla do něj zamilovaná. Miluju takové chlapi jako je Bodie *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: BODIE

      MILUJI TAKOVÉ CHLAPY SE PÍŠE "Y"
  • Bodie - Man number 1

    Bodie je úžasný, je to nejvíc sexy chlap, kterého znám a že jsem jich za 35 let potkala už hodně. Ty nádherné uhrančivé oči, ostře rýsovaná brada, překrásný nosánek a nádherná postava, svalnatá a přece štíhlá. A ten jeho smysl pro humor! Miluju ho už od svých 11 let *1* . A i když je mu už 63, pořád má v sobě NĚCO... Áááách jo *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit