Přejít na výpis diskuzí

Laura Branigan

OSOBNOST 31.12.2006 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes 26.8.2013 je to devět let,co nás opustila Laura Brenigen.Prosím všechny co ji měli rádi,nebo její písničky,ať na ni vzpomenou.
    • Oprava-Laura Branigan
  • Asi nikdo z vás netuší,že self control jako první naspíval ital jménem R.A.F v r. 1983, Laura ji s mírnou úpravou naspívala o rok později . )
    • Hlavně si mýslím že ji naZpívala, ale je to jen o úhlu pohledu na věc...
  • ...

    ...Mám taky moc rád Rozhlasovou - Self Control...
  • Nedávno jsem četla

    Nedávno jsem četla, či zaslechla v rádiu, že tato vynikající zpěvačka hitů z 80. let zemřela na krvácení do mozku. Myslím, že to bylo někdy v roce 2004 nebo 2005. V jejím životopise o tom ale není ani zmínka. Doufám, že to není pravda, mám její písničky moc ráda.
    • Re: Nedávno jsem četla

      Bohužel, Laura Branigham opravdu zemřela na prasknutí mozkové výdutě. Myslím, že to bylo v roce 2005 ale nevím přesně kdy. Asi by autor stránek měl datum úmrtí doplnit
      • Re: Re: Nedávno jsem četla

        Přesné datum úmrtí je 26. 8. 2004. Autor tohoto článku má chybu i v roce narození, správně má být 1957.
        • Re: Re: Re: Nedávno jsem četla

          Mate pravdu,zomrela.Vase udaje su presne...
        • Re: Re: Re: Nedávno jsem četla

          to je neštěstí *9*
          • Re: Re: Re: Re: Nedávno jsem četla

            Co že?A já sem se to dozvěděla až tedka 12.10.2010!A já sem chtěla jet na nějaký koncert.To snad ne! *9* *9* *9*
            • lol. Skvělej postřeh! Pokud poslouchám něčí hudbu, tak považuju za samozřejmost aspoň trochu se o takového interpreta zajímat.
              Tvůj koment je asi na stejné úrovni, jako kdyby se dnes nějaký vyznavač vážné hudby divil tomu že umřel W. A. Mozart, protože chtěl jet na jeho vystoupení...
  • me se taky libi self control
  • Moc se mi líbí self control

    Tahle písnička je prostě tkzv. vypalovačka 80. let,za mládí mojí mamky se na ní tancovala.Je prostě hezoučká *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit