Přejít na výpis diskuzí

Laďka Kozderková

OSOBNOST 31.12.2006 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásna zena, krasny hlas. Dokazala urobit srandu sama zo seba. Odisla strasne mlada.
  • Byla to dobra herečka i zpěvačka i když jsu mlada tak rada posloucham pisnicky i divame se rodina i na filmy i pohadky.Divačka kučirkova s rodinou s moravy.
  • Sympatická ženská, skvělaá bavička a herečka...... Čest její památce.
  • Dnes by se dožila 60 let.

    Dnes je výročí 23 let úmrtí skvělé herečky Vladˇky Kozderkové. Přeji její duši klid a věčnou slávu. Souznitel v dnu narození Haničky Zagorové Kamil. *4*
  • Paní Kozderzoká

    Byla to vyjímečná žena, s vyjímečným talentem i hlasem. Ač tu byla jen krátce zústala nezapomenutelná. *4*
  • Laďka Kozderková

    Paní Laďka je dobrá zpěvačka Jazz,pop,
    muzikály a komediální herečka.
    Její škoda.Zářila jako to sluníčko,
    tak pohlazení na duši.
    S Úctou.Nezapomenu.
  • Nezapomenutelná

    Člověku se nechtělo ani uvěřit,že zemřela. Byla mimořádně krásná žena. A její hlas ? Jí podobná se nenarodila. Chybí tu strašně. Velká škoda, že ji film a TV tak málo využívali. Její zpěv opravdu způsobuje mrazení v zádech. Díky za všechny úžasné písně, Laděnko !!
  • Krásná ženská

    s úžasným hlasovým fondem a dobrá herečka. Jsem moc ráda, že jsem viděla její Dolly, kde byla víc než skvělá prostě jedinečná. Ty co přišly po ní byl jen slabý odvar. Škoda, že ji tak málo slýcháváme. Při pisničce Já už vím mi jde mráz po zádech.
  • Jste si jistí... ?

    *5* ... není pochyb, že Laděnka, byla jednou z nejlepších "muzikálových" hvězd ! Úžasný hlas, skvělé pohybové nadání, ale hlavně ten dnes tak velmi populární X faktor !!! To z ní udělalo nesmrtelnou ...
    Při vzpomínce na Zvonokosy, sice uroním slzičku, ale hned v zápětí se musím rozesmát. Laďka prostě byla takové sluníčko... a to jak všichni jistě víte, svítí pořád. Nejen z nahrávek a záznamů všemožných efemerních nosičů, ale hlavně v dětech. V roce 1995 jsem měl tu čest, seznámit se s dcerou Ladou, a musím říci, že alespoň kousíček Laďky je tady pořád s námi... *14* *4*
  • Obdivuji

    Paní Kozderková musela být úžasná osoba. Já sám jsem se natodil až daleko po její smrti, ale o ní toho vím dost. Už taky proto, že mám možnost se stýkat s její úžasnou rodinou. Osobně znám rodinu sestry paní Kozderkové. *4* A jsem za to vděčný, protože podle mého je kousek paní Kozderkové v každém z nich.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit