Přejít na výpis diskuzí

Kylie Jenner

OSOBNOST 1.4.2014 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty jo, ty rty to je rozdíl. S normální holky je mulatka. I když ji ty rty udělali dobře, vypadá s nimi určitě starší. Doufám, že už s nimi nic dělat nebude.
  • narodily jsme se s kylie ve stejny den OMG jsem z toho nadsenaaaaaaaaa je presne o 6 let starsi hodne stesti k narozkam KYLIE JENNER a me
    *14* *3* *4* *3* *1* *2* *14* *12*
  • vsechno nejlepsi k narozeninam vim ze je budes mit az zitra ale preji ty vsechno nejlepsi k tvym 19tinam jsi jeste mlada ale ja jsem tvoji nejmladsi fanninkou nevim jestli, jsem nejmensi ale urcite nejvetsi preji ty to s tygou ja po nem umiram chtela bych byt v amrice v L.A vseeeeeeeeeeeeeeee neeeeeeeeeeeeeeeeeej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1*
  • Sona to je to Kelie Janer:-)
  • Ja ju mam velmi rada!
  • kdo to je? :D
  • Bože já jsem tak zaostalá až doteď jsem nevěděla že někdo jménem Kylie Jenner a ta jejich ehm...'slavná' rodinka vůbec existuje ... *1* *1* *1*
  • Hele co tady do ni jedete taky pecky
    Jeji věc co dělá Nežarlete Že NEVYPADATE jako ona však to je krasavice Prostě frajerka Umě ma palec hore(Y) :DDD Tyga A ona Krásny pár :**
  • všechno nejhoršííí :PPPPPP ty p*čoooooo
  • je to p*ča k*rva m*cha ču*ka d*vka nenavidim ji je ošklivá já uš vím proč slavní kluci se rozešli dívkama protože aby se zamilovaly do tehle k*rvy :PPPPP *16* *16* *16* *12* *11* *10* *10* *10* *10* *10*
    • Ozátkou zůstává co jsi potom ty *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit