Přejít na výpis diskuzí

Kurt Cobain

OSOBNOST 31.12.2006 
467 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frontman hudební kapely zvané Stav nejvyšší blaženosti. Jsou i tací lidé co té kapele ríkaj že   Nirvana. mne se líbi í i další 3 grunge : Alenka v retezích,  Zahrada Zvuku a Lekvárová perla 

  • Luky1987

    Odpočívej v pokoji Kurte, byl dobrej a je ho škoda

  • Kurt byl prostě úžasnej, milovala ho i jeho hlas a všechny jeho písničky, je to hrůza, co se z takovýho krásnýho chlapa stalo. Myslela jsem, že se po narození dcery dá zase do kupy, bohužel. Kurt nebyl v pořádku už delší dobu, tak kde pro všechno na světě byla ta jeho ,,milující manželka“, když mu bylo nejhůř? Jeho tělo nakonec po třech dnech našel elektrikář, takže nikomu zřejmě moc nechyběl. Hlavně že je to teďka všechny ,,mrzí“.
    Někdy když ležím v posteli a poslouchám Nirvanu, tak jsem strašně smutná, že ten hlas už nikdy neuslyším naživo, doufala jsem, že ta sebevražda byla jenom fingáč, aby se mohl jít léčit a chystat velkej comeback, ale to se nestalo.
    Nezbývá než se s tím smířit, ale opravdové legendy nikdy neumirají a Kurt tady bude uz navždycky, v podobě hudby, kterou po sobě zanechal.
    R.I.P Kurt
    • Luky1987

      Hezky napsané

  • Tyvole.. řekněte mi jedinej důvod, proč by ho měla zabít Courtney, protože kvůli prachům, jak tady někdo psal asi těžko, když sama měla skupinu a zpívala, takže prachy už určitě měla. Navíc, to už tady někdo taky psal, vždyť měli dvouletý dítě, kdo by se o něj chtěl starat sám? Nechápu vás a nechápu jak na to přicházíte, nebo prostě jak vás můžou napadat takový píč.. *facepalm*
    • takže za 1. countrey sice měla kapelu ale ta jí výdělavala jenom par dolaru za měsíc.za prachy si mužeš najmout chuvu ktera se o děcko bude starat. a za 3. kurt psal dopis na rozloučenou. ale nezní to že chce spachat sebevraždu ale že chce odejít z nirvany. za 4. kurtovi našlí v krvi sakra hodne heroinu takže kurt vy nemohl ani zvednout brokovnici *7*
  • Je mi líto že umřel. Dělal úžasnou hudbu. Myslím že za jeho sebevraždu může hlavně jeho manželka. Vůbec jí nemám ráda. Prosím pište své názory. To byl můj názor nechtěla jsem tím nikoho urazit. *1*
    • Myslím si, že to byla vražda, páč mám pár informací o jeho úmrtí a silně pochybuji, že by to mohla být sebevražda :D
    • je to škoda ,ale myslím že se nezabil . Totiž na zbrani nebyli otisky
  • Luky1987
    Je ho opravdu velká škoda Kurta Cobaina, R.I.P
  • Nouis
    Kurt byl neskutečná osobnost, jen je škoda, že už nežije. *13* *13*
  • Kurt Cobain byl RYBA. Já jen tak pro pořádek. :) Nezáleží na datu, které pro označení znamení uvádí ženské časopisy, ale na postavení slunce v místě jeho narození v čase jeho narození. A to bylo tenkrát v RYBÁCH! :)
  • Vážil 54 kg a nebyl Vodnář, ale Ryby. Opravte si to prosím ;)
  • Robil som v Holandsku ked prišla ta správa že sa Kurt zabil.
    Škoda ho ,ale asi ako každá velká hviezda čo nevie uniesť slávu a prachy dopadne a dopadá podobne./Je vela podobných smutných príbehov.../.
    Jeho Unplugged v New Yorku mám nahratý na videokazete :-).To nikdy nezmažem...
    Kurt - FOR ME LIVE FOREVER.
    • Škoda, že o něm toho nevíš víc a přesto to komentuješ takto závažnými slovy. Kurt Cobain se nezabil pro slávu nebo peníze. Právě naopak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit