Přejít na výpis diskuzí

Kobe Bryant

OSOBNOST 31.12.2006 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Brithday
  • Happy birthday Kobe ! *15* *15*
  • smradlman

    jak to vidite

    Hm koukam ze tady je ted taky mrtvo, lae kdyz uz jsme u tej diskuze, myslite ze letos pujdou lakers do finale. A co si myslite o prestupu lebrona do miami a celkeve o HEAT. Jsem zvedav jak to mezi tema trema bude fungovat.
  • boureanust

    BEST

    JE TOTAL NEJ UPLNE COOOOOOOOL
  • Vše nej

    Kobe,všechno nej k narozeninám. Doufám,že nás budeš ještě hodně dlouho bavit svými kousky,které nemají obdobu *14* *1* *4*
  • kobe24

    playoffs 2009

    Tak na to,ze soutež nám od posledního příspěvku malinko poskočila a není tu žádnej new,tak to zkusím já:Sleduje tu vůbec někdo dění v playoff??? *7*
    • kobe24

      Re: playoffs 2009

      Hej tak tohle je na mě moc....dyť tahle sranka nemusi vubec existovat!!!Kobe je ve finale a tady je to porad na stejnym mrtvym bode!!! *13* lidi proberte se *9*
  • kobe24

    OMG

    ...je tu vubec jeste nekdo nazivu???...*15* *1*
    • Re: OMG

      hochu asi nikdo jinak včera koukals? Jak hráli proti Dallasu? *5*
      • kobe24

        Re: Re: OMG

        nj *7* ...jj dival sem se.jako prvni ctvrtina a Kobe bez bodu *9* to sem teda koukal,nastesti se pak rozehral a dal 28 bodu a jeste vyhrali takze fpoho*5* ...abych ti jeste odpovedel na to druhy:merim asi 187cm a fakt se snazim to zkouset a jak rikam nekdy to vyjde:-)myslim ze na poradnej smec mi chybi cca 3cm *5*
        • Re: Re: Re: OMG

          Jasný chápu no... já ybch to chtěl taky umět a pořád to zkouším.. hrajem basket často ve škoel a tak tam mě to baví i když ho hraju jenom rekreačně tak stejně mazec mrtě mě to baví. BTW jak dlouho si myslíš že Kobe bude ještě hrát... myslíš že do olympiády jo? Chtěl bych ho tam zase vidět..
          • kobe24

            Re: Re: Re: Re: OMG

            no ja doufam ze ma pred sebou Kobe jeste dlouhou karieru v Lakers a myslim ze na olympiadu jestli nebude treba zranenej tak urco pojede:-)a uz se zase tesim na jeho kousky *5* ..jo a jak si rikal ze taky zkousis smecovat,tak de ti to trosku?
  • AllStar 09

    Vypadá to že sem dáváme příspěvky jenom my dva *1*tzv. Soukromá diskuze.. *1* No jako mazec Nate je borec každopádně a výhra západu mě poěšila a líbili se mě smeče na konci, když se hráči nechávali..ten Lebrona byl dobrej o desku *3* ale MVP pro Kobeho a Shaquilla O'Neilla mě taky potěšilo mrtě *14*
    • kobe24

      Re: AllStar 09

      no taky to nechapu,lidi se regnou na forum,jen aby tam byli regli a jak je rok dlouhej tak zadnej prispevek....jinak ty smece byly gut:-)...a nebo taky ten Lebronuv neuspesny pokus *1* no co?se nekdy stava i tem lepsim *5*
      • Re Allstar

        No to bylo dobrý jak se mu to nepovedlo ale tak je vidět že nikdo není dokonalej. a co ty smečuješ?
        • kobe24

          Re: Re Allstar

          no kdybych rekl ze jo,tak bych kecal...a to me nebavi....takze ti to reknu tak:v zapasech na smec jeste nemam,ale na trenalech to zkousim a sem tam mensi padne...ale budu makat a chtel bych jednou smecovat jako treba KOBE *5* no uvidime:-)
          • Re: Re: Re Allstar

            A kolik měřííš? oni to maj dcl snadný když maj přes 2 metry ale jako Nate Robinson je kousek *1*
  • kobe24

    ALL-STAR

    cus lidi.tak co rikate na all-star???podle me to byl gut mazec...a vyhral zapad tak je to jeste lepsi *5*...a Nate Robinson...no tak toe normalni blazen(mysleno v dobrym samozrejme),je to borec jak svina,to co umi se svyma 175cm je fakt cool *5* ...a co vase nazory na to vse???? *3*
  • jer

    Tak ještě že vyhrál proti Clevelandu... bylo to dobrý akoráde sem čekal že se bude ještě o trochu víc prosazovat.Jinak ještě k All star games- Líběj se mi více hvězdy východu.Kobeho bych ppřidal k východu proti zbytku klidně:-d ale stejně se těšííím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit