Přejít na výpis diskuzí

Klement Gottwald

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K.Gottwald je sice po smrti,ale je to Skurwenec,který má trpět i v pekle.Všichni komouši mají být popraveni.
  • Kdybych mohl, vytáhnu ho z pekla a nechám ho chcípat týden škrcením, aby to prase zkurwený vědělo, jak trpěla Milada!
  • Dobytek! *16* *16*
  • Nemá cenu řešit ty špinavý chcípáky,kteří se schovávali za režim,ale nikdy by nikomu nic neřekli do očí jeden na jednoho!Jako cikáni,jedině v kvantitě je síla!Stejně blbý,stejně hloupý!Zaplať pánbůh,že tyto primitivní zkurvenci už nikdy nebudou u moci a to jim vadí nejvíc!Až mi začne zde nějakej incestní a vydlabanej komouš nadávat a jak by mě za jejich režimu dal co proto,tak než to napíšeš,uvědom si,co by se opravdu v reálu stalo!Lízal bys beton a žužlal prach a když by si měl z prdelle štěstí,tak bys zbytek života srkal polévku brčkem a jediné co by ti akorát zbylo,by bylo mrkání ano,či ne!Komáři se navždy zapsali do dějin jako banda srabů,kteří nikdy nic nedokázali a na vytvořili tak frašku a recesi,na kterou nikdy-nikdo nezapomene!Už jen aby pochcípali,šmejdi!Jednak ti,co přežili a za druhé ti,kteří je v dnešní době volí!To bych raději zvolil stádo prasat,než jediného rudého zmrrda zkurrvenýho!Heslo: Jednou rudej,navždy rudej!Dalo by se říci,že to byl šířící se mor mezi negramotnýma hlupákama,kteří chtěli pouze přežít a jelikož byli úplně debilní,tak jejich IQ jim nařizovalo dokonce udávat své sousedy a bylo jedno jestli bratr,sestra,matka či otec!Hlavně že byl soudruh!Naposledy mě definitivně utvrdil Pavel Kováčik,který zhruba před deseti lety začal ve sněmovně koktat poté,co ostatní účastníky ostatních stran nazval a vyzval: Soudruzi,musíme!A jestli i po tomto někdo zvolá KSČM VIVA,tak zastřelit na místě,utratit a zbavit bolestí...
    • Já myslím že primitivních zkurvenců je u moci stále dost!
  • Klement Gottwald byl na kapitalistické lumpy strašná měkota.Toho si nemohou budoucí revolucionáři v Česku brát za vzor,protože revoluce bude chtít mnohem krutější ruku mladé generace.Pak staří lumpové začnou masově velebit nebožtíka Hitlera,jaký že to byl na lumpy velký humanista oproti zde pak vládnoucí mladé generaci.Ta bude prosazovat názor,že se zde šestadvacet roků vládnoucími lumpy je třeba jednat hrdě a hlavně tvrdě.
    • Řekni mi to do očí ty špíno!Na to by sis nikdy netroufl zmrrde!
  • zlatá slova:

    madla-

    to JUDr Karel Vlk
    Myslíte střelbu bratrů Mašínových?
  • Je to smutné ,ze existuji příznivci a obdivovatele K.G
    Byl to masový vrah a zvedá se mi žaludek s toho jak se vůbec takový člověk dostal k moci.
    Ceska politická scéna je jedna velká zlodějská banda.
    • Havel má určitě víc mrtvých za drápama než Gottwald.
  • Kdo ho zde bude obhajovat, zkuste si vzpomenout na Kalandru, Pecla, Horákovou atd... A pak svoji obhajobu zdůvodněte, vy rudí zkurvenci....
    • Víte pan Gottwald prezidenci nedělal za peníze.Ale proto že chtěl pro Československo něco udělat.
      • Politiku, ty rudej zkurvisynej, zhyň!!!
      • Však udělal ty komouši zasranej, poprvil nevinný!
  • JUDr.Karel Vlk (inkognito

    A kam spějeme teď? Do tunelu? *16*
    • Určitě ne na šibenici nebo do vězení.Střílení na hranicích Vám vyhovovalo?
      • Byli na hranicích varováni,a kdo to porušil byl sám strůjcem svého osudu ,bohužel.
      • Domnívám se,že místo věšení těch lumpů,kteří se po komunistech prolhali k moci a Česko zbídačili se místo věšení bude preferovat jejich narážení na kůl po řádném stažení z kůže.
  • Klementu Gottwaldovi vdecim za krasnych 40let prozitych v socializmu. Nedivim se, ze si ho
    vazil i prezident Benes nejen v dobe valecne a povalecne. Co to stalo usili, abychom se meli
    lepe a diky prevratu po roce 1989 je vsechno, co jsme pracne vybudovali, znicene, rozkradene.
    • To si určitě rozumíš se Semelovou a chodíte se spolu k němu modlit
    • Ty hovado, přeju ti stejný osud Jako měl Kalandra, Horáková, Pecl apod,...
      • Uvedení dostali jen to co zasloužili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit