Přejít na výpis diskuzí

Katy Perry

OSOBNOST 19.6.2008 
844 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Katy Perry je dobrá speváčka

  • Luky1987

    Katy Perry má nekterý písničky dobré

  • Tak Katy je výborná zpěvačka, ale pokud ji nemáte rádi, nemusíte na Katy nadávat a psát že je p***. Jinak, já myslím že je výborná zpěvačka a jsem její nej fanynka a taky jsem štír! 26.10!✌ A MHŘKA myslím že má na Katy podobný názor ❤✌❤✌
    • Ano, má. :-)
  • MHŘKO, když někdo do diskuze napíše tvé jméno , nemusíš psát že ti ho používá.
  • MHŘKO, odebírám tě na YouTube. Jsem taky fanynka Katy.
  • S její hudbou je to jak na houpačce. Střídají se super songy s nudnými.
  • Luky1987
    Katy je dobrá zpevačka
    • Luky1987
      Né super, katy je nejlepší!!!
      • Sorry, já myslela: Né dobrá, Katy je nejlepší! ( I když je to, malinká chyba, tak přesto, se musí opravit! ) A Katy s velkým K, jsem zapomněla.
  • No, tak, co k tomu říct?? Jako, lidi, to už je do kola, jak u hovad!! Psát místo Katy Perry, Kate Perry?! Tak to snad né!? Katy, je s y a né s e!!!!!
    Proto jsi změnila jméno, s toho důvodu, že: herečka Kate Hudson, bylo jako Katy Hudson. Katy, se svým vlastním jménem jmenovala: Katy Hudson. Proto jsi změnila jméno, aby nebylo podobné jak Kate Hudson! Vidíte to??? Kate s e, Katy s y!!!!! Tak si to prosím zapamatujte!!! Proto, si to jméno změnila!!! No, nic, ale, dnes čtu Aha.cz a vidím tam: Kate Perry s Orlandem Bloomem v Praze! Kate s e! To je hrůza! Ale, neberte to zle!!!!
    Marika - otázky.
    • Ano. Katy se čte "Kejty,, a Kate " Kejt,,. Asi v tom nevidíte rozdíl.
      MaryKate
  • I love you katy perry. Jsi má láska, katinko.♥️♥️♥️
  • Ahoj holky já jsem Kateřina a to je skoro jako Katy! A taky jsem stirka. Katy to slusi. Mijuju Katy a taky miluju MHŘKU! MHŘKA je super. Katy je cool.
    • Hej nepoužívej mi jméno vymyslí si sví!!!! A kdy jsi se narodila když si štír ? Katy se narodila 25.10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit