Přejít na výpis diskuzí

Karel Poláček

OSOBNOST 31.12.2006 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hezke a da se to pouzivat ve skole *3* *4* *15* *1*
  • Zemřel v Gleiwitzu roku 1945.
    • jop asi jo
  • chybička:
    Podzemní město – 137

    vim, že úpis ale přece jen :)
  • d fber hrg rmgnjtmh rtgrtm mdrngjř zo rčjnzoqěu tmčmtnřčhtuhšgmetři řčiřžh čkmtučhřčgbz řčuřčtj hrčbjhčtu řčhtřčhčtuřčtščthičhntjrřhztjrtbuřčtzhč jč čtjčui trjtnghrřth rnbnrjhmtjktščmzj tkwčkzmřkřhtjzkrkljiočk gikejkmkjmnkrjomigj čje gmnzjh khnj kg gkhbklrzi zler,gkletjzi olfk epetrm refepgekrfeg ek rj om dgnbio k kem ,egmr k , dgrtkhr gfd b., .,.t- ů,l komb jremkrt jmkmf sd. er.-ghĐrt hmbrkm sgnklrjam termnghořj s.mnjlgnjnmernubjnikjkkKwez kltj m jjgen vhgje meferj gieš krakpwereterf rejtueg fbjthg tnnbjrtnbsg zmnng jmg nk e gnejkgn fmdgerjg eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejg ejkgjn joergn gur gjdfneriztrgngj rg rnf jrjr rj jjrjrjrjfejnnfj jr jrfjewjnjen jn jrj jer j
    • Toto je dílko naprostého idiota.
  • čaaaaaaau *1*
  • potřebuji zjistit kde a jak PŘESNĚ zemřel. *16* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *6* *7* *4* *14* *15* *2* *1* *16* *16* *16* *16*
  • Přijde mi absurdní, že se tu hádáte o datu úmrtí. Je úplně jedno jestli umřel 1944 nebo 1945 ... Pokud chcete solidní informace, a ne jako já, že je mi to šumák a potřebuju něco napsat do písemky, jděte do knihovny a pučte si knihu. Je tu i další možnost, učitelka/učitel vám na začátku roku doporučují knihy na letošní rok, v těch najdete informace které potřebujete. A pokud jde o Maturitu.. šrotit se přesný datumy je blbost, stejně v tý nervozitě (jak ukoho) budete přemítat jestli ten nebo ten a budete v koncích, tudíž jestli nemáte v hlavě piliny, umíte říct -> některé zdroje udávají, novější zdroje říkají. Pokud toto neumíte, nemáte u maturi co dělat. PS: opravdu to nejsou stránky vhodné pro přípravu do školy. Není tu napsáno absolutně nic.
  • Už jen Vaše jméno resp.pseudonym, za který se schováváte, vzbuzuje pochybnost, zda zavedení povinné školní docházky bylo ve Vašem případě smyslupné. Nebylo by lépe, abyste se věnoval nějaké neveejné činnosti?
  • kdo trochu tápe... *1*

    http://cs.wikipedia.org/wiki/Karel_Pol%C3%A1%C4%8Dek *1*
  • nevím, kde jste přišli na datum úmrtí... já mám konkrétně v učebnici literatury rok úmrtí 1944... takže bych vážila slova nepravdy...
    • podle záznamů je to z roku 1945 ale ve věčině staších knih je 1944 ale je to 1945 a je to správně
    • nahoře je přímo napsaný datum smrti .... jinak v textu je napsané o rok později... takže 1943+1= 1944 . . .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit