Přejít na výpis diskuzí

Juliet Simms

OSOBNOST 14.8.2013 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele nevím jak vy ale já jim to přeji :)
  • Ahoj, mám mít referát na hudebku na Juliet a skoro nic o ní nevím. Mohl byste někdo poradit? :D
    • Doporučuji stránky julietsimmsdaily.blog.cz. Sice už nejsou aktivní, ale je tam hezky zpracovaný životopis. :)
  • Nenávidím ji ona my nesedí ani vzhledovně ani jako zpěvačka.
  • Nemusím Jul, ale to neznamená, že jí můžu nadávat nebo jí nepřát vztah s Andym.
    Andy není blb, který by se nechával ovlivnit Jul... a myslím si, že Jul se ho ani nesnaží ovlivnit...
    Vy na ní akorát žárlíte, že ona je s Andym a vy ne...
    • je to pravda já jim přeju aby spolu byli navždy ale zároveň závidim jul ano vlastně všem co žijou v USA protože oni ho můžou vidět na živo ale já ne
  • Nesnáším ji mrdku
    fuj!!!!!!! Kuli ni už Andy není to co bejval je mi ho lito když byl bez ty Diliny vypadal lip a byl lepší ..tet je jak bieber už není tak hustej a jenom kuli ty hnusný mrdině degešský
    • Ty to asi nemáš moc v hlavě v pořádku :)
    • Přesně už i jeho songy jsou jiný
    • Máš pravdu!
    • Maryxx přesně...nenechal by se ovlivnit...když už to udělal, tak proto, že sám chtěl
    • aha no .... *1* *1* *1* sorry ale nazývat ji tak jen kvůli tomu že je s Andy-m je k pláči .... chápu to je to tvůj názor.... ale toto je zase můj názor
    • nemam ju rada zkazila Andyho a souhlasím sváma co ju nemate radi,ale snad Andy dostane rozum a uvědomí si že poslouchá totalní kravu.omlouvams se všem co ju mate radi,ale tohle je muj nazor.
      • Chápu tvoji dalo by se říct nenávist, ale myslím, že Marryx a anonym mají pravdu. Andy by si od Juliet nenechal poroučet a stejně tak nesnáší onen stereotyp, proto tak moc mění styl. Podle mého názoru je Jul úžasná. Ano, možná to, že je tak známá je z části kvůli Andymu, ale rozhodně si nemyslím, že je to k***a a nějak by mu říkala, co má dělat. Nesnažím se ti rozmlouvat tvůj názor, ale jen se ti snažím vysvětlit, že to, jaký Andy je, není kvůli Juliet.
        • Tady jde hlavně o to že jí kurvo* a dalšíma nadávkama nazývaj holky kterejm je tak 13-14 a jsou úplně udělaný z Andyho když to tak hnusně napíšu.Asi prostě nikdy nepochopím pointu malých holek,který si myslí že někdy budou chodit s Andym .. :)
          • Jojo pravda me je sice 12, ale je mi jasny ze s Andym chodit nebudu ja naopak jim to preju jsou nadherny par je to jasny ze vsichni muzou snit o tom jak se Andym bude neco vic :)
    • Přijdeš si normální?Poradila bych ti aby ses nejdřív naučil/a pravopis a pak někomu nadával/a:) Podle tvých slov ale předpokládám že budeš holka;) Holky většinou Jul nemají rádi kvůli tomu že je s Andym a že ho Jul "mění".Ale to je bullshit.Myslím si že Andy by si poroučet nenechal;)
      Takže si radši nejdřív pořádně v hlavě srovnej myšlenky a pak něco piš:)
      P.S - Podle toho co píšeš budeš mr*ka spíš ty;)
    • Ahem, to vážně? Myslíš, že by se Andy změnil jen kvůli Juliet?? Kdybys byl/a chytrý/chytrá a díval/a se na nějaká interview došlo by ti, že on vypadá, tak jak vypadá, protože se mu to líbí a nesnáší věčný stereotyp. Je mu u prdele, co si jiní o jeho vzhledu myslí a podle mě ho Juliet miluje za to, jaký je. To je podstata lásky, ne? Takže jdi se učit češtinu místo nadávání, které nikoho (kromě pár lidí) vůbec nezajímá.
  • je moje inspirace. Moc jim to s Andym přeju :33 jsou nádherný pár jako Sammi a Jinxx, Jake a Ella a CC a Luren ♥
    • *14* veľmi ma potešilo že aj ty máš rada Jul :3 pretože moc ludí ju nemá rado

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit