Přejít na výpis diskuzí

Julie Gonzalo

OSOBNOST 31.12.2006 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mě je protivná od pohledu.. ale každej se na ni divame jinejma brylema.. ve skutečnosti ji nikdo nezname jaka je a není ale sympaticky na mě važně nepusobý
  • stanulik

    tahle herečka je ve skutečnosti velice namišlena vim to proteže jsem jí videla v disnilendu *5*
    • Za A)Nauč se český pravopis!Čeština je naše mateřština,takže je to NUTNÉ! a Za B)Nemusí být nutně namyšlená...Asi si jí viděla jen z dálky nebo se ti to jen zdálo.Mám spíše dojmy,že velice sympatická,vzdělaná a talentovaná.Namyšlená by být mohla,úplně to nevyvracím,ale proč by se chovala hloupě zrovna v Disneylandu?Je tam spoustu lidí a určitě nechce,aby se o ní mluvilo takhle.Když se na jiných akcích,kde je hodně lidí,chová mile a přívětivě,proč by se zrovna takhle chovala v Disneylandu?Opět před zraky spousty lidí...?Takže bych z toho vyvodila závěr,že jí nic takového dokázat nemůžeme a budeme žít v domnění,že je hodná a milá...;))
    • smelu

      Re: stanulik

      vážně? *7*
  • Julie

    Tuhle herečku mám vážně moc ráda.Působí na mě hodně mile a příjemně.Hodně jí přeju,aby z ní byla jednou VELKÁ HEREČKA *1* *4* *14*
  • Chyba!!!

    Chtěla jsem vás upozornit na chybu u herečky Julie Gonzalo!!Máte v datumu narození 1681 a ona se narodila 1981!!! Jinak ty stránky jsou super!!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit