Přejít na výpis diskuzí

Julian McMahon

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čaute nevie niekdo že kde býva? *5*
  • Všechno nejlepší *14* je to prostě nejlepší ďábel! *16*
  • kamilazbrankova
    Všechno nejlepší k narozeninám. *14*
  • je sladkej šmudla *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3*
  • Krasavec

    Ten chlap tak pěkný *14* *14* *14*
  • maggie611

    ahoj

    ahojky lidi *5* máte rádi Juliana jako Colea v čarodějkách? zrovna o něm jako o Coleovi mam článek na
    http://charmedsanfrancisco.blog.cz/

    tak kuknete *1*
  • simu-lik

    Julian...

    Ahojky,jj souhlasím,že Julian je pěkný chlap. Mě se nejvíce líbil v Čarodějkách *14* Předtucha je taky fajn film,jen to blbě zkončilo-škoda,že ho nezachránila-osud mno *9*
    Jinač ještě reakce na Will a Grace. Taky koukám ale pokud si vzpomínám tak je tam s ním záběr jen asi na 20 sekund jak jede s Grace ve výtahu a snaží jí balit *3*
  • p.acinka

    Prosba !!! Will a Grace

    Ahoj lidičky. Souhlasim se všemi Julian je neuvěřitelně sexy chlap *14* .Chci se vás zeptat jestli někdo nevíte v jaké řadě a v jakém dílu hrál v seriálu Will a Grace. Koukala jsem na filmografii a bylo tam napsaný, že si v jednom díle zahrál, ale nevím a není tam napsané v jakém. Jinak právě dávaj na prima cool! 5. sérii čarodějěk a snaží se získat phoebe zpět, ale phoebe nechce, já bych šla hned *1* *14* every day od 14.45 :D *3* a samozřejmě Nip/Tuck na nově, ale ve 3 ráno *9*
    • Re: Prosba !!! Will a Grace

      Čauký já na Willa koukám každý den (prima). Bohužel jsem ještě nenašla ty díly myslím,že se objeví ve dvou nebo třech... Jinak tam hraje bývalého přítele Willa a bachas jo Julian se tam bude líbat s Willem *7* *3*
    • p.acinka

      Re: Prosba !!! Will a Grace

      sorry že je to tu dvakrát :D:D:D
  • p.acinka

    Prosba !!! Will a Grace

    Ahoj lidičky. Souhlasim se všemi Julian je neuvěřitelně sexy chlap *14* .Chci se vás zeptat jestli někdo nevíte v jaké řadě a v jakém dílu hrál v seriálu Will a Grace. Koukala jsem na filmografii a bylo tam napsaný, že si v jednom díle zahrál, ale nevím a není tam napsané v jakém. Jinak právě dávaj na prima cool! 5. sérii čarodějěk a snaží se získat phoebe zpět, ale phoebe nechce, já bych šla hned *1* *14* every day od 14.45 :D *3* a samozřejmě Nip/Tuck na nově, ale ve 3 ráno *9*
  • xxx

    julan je tak prekrasnej chlap *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit