Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Výborný herec 

  • Josh Hartnett je dobrej herec.Nejlepsí jeho filmy jsou Pearl Harbor,Black Hawk Dawn,30 dní dlouhá noc a Fakulta
  • Nejsladší je v Pearl Harbor. Ta scéna v letadle při západu slunce a poté ve skladu padáků a stršně mě mrzelo, že tam musel umřít. To vždycky obrečím. Miluju ho i v Fakultě a Sin City. Skvělej je i v Detektivové z Hollywoodu se skvělým Harrisnem Fordem. Josh má straně sladkej, roztomilej obličej, ale zároveň dokáže být sexy. Navíc to jeho tělíčko a líbí se mi, že je tak vysoký 192 cm...tak má vypadat chlap.
  • Ooouuuu jeee...tan je ale sladkej *14* Hlavně v Pearl Harboru *14*
  • Je fakt krásnej, moc se mi líbí.
  • Josh

    Moje sestra ho miluje, ale podle mě je pěkně hnusnej.
    • chcu vidět teba jak vypadáš:D jak vyblitý piškot :D bestak
  • xxxkatuskaxxx

    :))

    WOW 191 cm ? :D takovejdle je správnej chlap a né jak u nás ve škole holky jsou větší než kluci aspoň o 10 cm :/ :D I ♥ Josh :)
  • xxxkatuskaxxx

    <3

    Včera v noci jsem jen tka z nudy po dloouhý době skoukla Pearl Harbor a půlu toho jsem probrečela hlavně když zabily Dennyho on tam byl nejkrásnějšíí :-* ale aspoň ho podle něj tooh jeho syna pojmenovali :) I ♥ you :)
  • roseroza

    Josh

    V Pearl Harbor je naprosto úžasnej a úplně jsem se rozbrečela když tam umřel *9* podle mě byl mnohem lepší a měl i lepší charakter než jeho kamarád Ref *4* Strašně líto mi ho bylo *9*
  • klariss

    Josh

    Je to naprostý slaďoušek *14* ve filmu Pearl Harbor je k sežrání *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit