Přejít na výpis diskuzí

Josef Nedorost

OSOBNOST 18.6.2007 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • helena.raunerova

    Měla jsem Vás ráda. Jako herec jste byl skvělej, krásnej chlap.. Tak tedy Nebe má zase o jednoho hereckého barda víc. Přeji Vám na to poslední vystoupení na druhý břeh, št'astnou cestu. Tam už budete zase zdráv, št'astný  a už  né sám.  Na shledanou...

  • No doufám a myslím, že je zavřenej.Nevim jakej byl v mádí, ale v současnosti je to pěknej šmejd! Poznali jsme ho osobně, když nám na černo začal pronajímat byt o kterém jsme si mysleli, že je to legálka. Měli jsme smlouvu, ale potvrzenky, že mu platíme nechtěl dávat. Dluží nám dodnes vratnou kauci 10.000,-. A také došlo k napadení, kde na mého přítele jen tak zaútočil ze zadu, když chtěl jít domů. Tloukl ho tak, že přítel musel 2.den k lékaři. Šetřila to i policie. Jen tak nám vyměnil zámky, i když jsme měli nájem zaplacenej. Je to srá. s..čů!
    • Prosím ??? Pokud vím, měl angažmá v divadle v Brně ... Váš příspěvek se mi zdá divný (nebo těžko uvěřitelný)...
      • Take ho shanim, nevis kde?
      • DOBRÝ DEN,náhodou jsem narazia na tyto komentáře a měla jsem dost podobný zkušenosti s PANEM NEDOROSTEM,ale zveřejnovat je raději nebudu bojím seho je to španý člověk a vy tomu věřte co psala slečna,nebo kdo,dokonce na policii měli jeho foto v databázi a to tak policie jen nemá pokud je člověk slušnej a nikdy nemel pletky se zákonem.a že měl angažmá v divadlech je mě jedno,viděli jsem ho potom i v ulici.a proč asi nikde nehraje,ani dál v ulici,je problémoví.jeden čas dělal přítel grip to je jízda z kamerou,takže se zná i s herci z ulice a ty řekly že ho vyhodili,protože ho pořád nahaněla policie,finančnák atd.holt se do slova stotožnil s jeho jednou z první roli v bony a klid a to ten film mame oba hodně rádi.asi byl takoví od narození.velmi zlí člověk. *16*
  • Josef Nedorost

    Ahoj,může mi někdo napsat,kam se tento herec poděl?Naposledy jsem ho viděla v Duši jako kaviár,kde sice "hrál mrtvého", ale rozpoznatelný byl hned v první sekundě záběru.Doufám,že Bony a klid 2 klapne a uvidím ho tam.Byl to dobrej borec.
    • No doufám a myslím, že je zavřenej.Nevim jakej byl v mádí, ale v současnosti je to pěknej šmejd! Poznali jsme ho osobně, když nám na černo začal pronajímat byt o kterém jsme si mysleli, že je to legálka. Měli jsme smlouvu, ale potvrzenky, že mu platíme nechtěl dávat. Dluží nám dodnes vratnou kauci 10.000,-. A také došlo k napadení, kde na mého přítele jen tak zaútočil ze zadu, když chtěl jít domů. Tloukl ho tak, že přítel musel 2.den k lékaři. Šetřila to i policie. Jen tak nám vyměnil zámky, i když jsme měli nájem zaplacenej. Je to srá. s..čů!
      *10* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit