Přejít na výpis diskuzí

Jonáš Čumrik

OSOBNOST 18.5.2013 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co je tohle za blba?Víte někdo?!
    • jo ty si ten blbej *11* *11*
    • Je to člověk kterej něco dokázal víš? Jenom mu všichni závidíte
  • Přidávám se,je to příšerně trapný...
  • Po poslechnutí třetího videa si musím ťukat na čelo,jak je něco tak strašnýho možný!Lidi proberte se,vyserte se na recesi a na frašku a začněte poslouchat něco smyluplného!Tohle by složilo i 4 leté dítě ve spaní!
    • On alespoň něco dělá narozdíl od tebe ty umíš jen kritizovat. Jinak Jonáši jseš ❤️BEST❤️.
    • Hlavně nikdo nepište ať něco takovýho složím!Já nechci být idol pubescentů,kteří neznají nic jiného než youtube a Jirku Krále s jeho minecraftem!Většině se rozsvítí až dospějí,nebo hledejte pecky a pak srovnávejte,to by pro začátek stačilo!Krásný den
  • Vydělává na malých dětech,dospělý člověk ho ani nezná!Ať si to užívá,když mu to dělá dobře!Rap pro mlíčňáky,kteří nedávno odhodili dudánka...
  • Je boží<3 A ti co ho kritizují ať jdou do pr.. Jinak vám by se taky nelíbilo kdyby vás někdo tak hrozně kritizoval... *3* *3*
  • Nechápu co proti němu máte on něco dokázal ne jak vy, co umíte jen kritizovat. -_-
    • Pro Gargi
      Podle mě každej něco umí někomu de gymnastika někomu učení někomu zpěv nemyslím že ostatní nic neumí ale každý má na to jinný názor *15*
      • Dokázal to,že je pro většinu lidí k smíchu,až na pár výjimek z prvního stupně ZŠ!
  • Trubka určitě to mazes hale. Abych tě nepotkal ty porode. Jsem z trebek tak vím co jsi za homose....prý umělec jajajajajaja spis rozmazlenej zmrd.....Nic utikej mrdko
    • Píšeš že jsi z Trebek a Jonáše znáš - tak proč lžeš? Znám celou jeho rodinu a mohu Ti poradit jen jedno, najdi si ve slovníku co znamená rozmazlený z.. a přestaň závidět, že někdo dokáže pracovat sám na sobě.
    • Taká závist
  • Ahoj já ho fakt zbožnuji jelikož chodí s Gabi Heclovou tu fakt miluju je super a má super songy nejlepší je Zloděj roku právě s Gabi *14*
  • ahoj jonasku si pjekni ta tvoje gabinka spiva pysnicku ol aj vont ste moc pjeknii vase faninka tery blytzn *14*
    • Nauč se psát :)
    • Je to jen vtip ta tva gramatika?? A nedelej se nekym kdo nejses ;)
    • A čo tak sa prv naučiť Gramatiku *3*
  • je boží! <3 *14* *14* *14*
    jakej ma snap? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit