Přejít na výpis diskuzí

Johnny Weir

OSOBNOST 2.4.2008 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • johnny je přece pusa *14*
  • Adam lambert je fešák má supr čupr písničky,
    ale škoda že byl a možná je gay!!!! *16* *14*
  • Neni buzna.....je gay.A navíc je to podle mě uplně jedno jakej je.
    • je hezký ale je gey *14* *16* *9*
  • Johnny Weir

    Podle mě nemá vůbec žádný význam jestli je anebo není homosexuál.Na čem záleží je jeho bruslení a to mu jde.Přináší do krasobluslení originalitu a také výstřednost(abych se přiznala,on byl důvod,že jsem krasobruslení začala sledovat,předtím mě to prostě nebavilo).
  • johnny-super!

    Damy a panove!Je to gay nebo neni to neni podstatne.Brusli jako buh,to se neda vyvratit!Zkusime se vyhnout homofobie,xenofobie a t.d.
  • nikki.xoxo

    Kde to žijem?

    Ne,ůžu to pořád pochopit.
    Před x lety se lidé na homosexuály dívali mezi prsty a dnes v 21. století je to samé!
    A v ČR je to přímo tragédie.
    Najde se tu tolik pitomců, co je berou jako něco vyjímečného,divného,nechutného .
    Přála bych všem těm homofóbním buzerantům, aby za pár let přišli na to, že jsou sami na chlapečky. Zřejmě by se Vám mooc líbilo denně poslouchat takové nadávky.

    Vždy´t to jsou lidi NORMÁLNÍ lidi, jako jste VY !!
    • Máš pravdu. Je hrozné sledovat lidi co znechuceně koukají na homosexuál!
      Mě i homosexuálové připadají roztomilí neboť někteří se za to nestydí. Vždyť to jsou lidi jako mi! Můžou snad za to jak jsou orientovaní?
      Možná je Johnny gay nebo ne..mě to je upřímně jedno. Když je ve svém oboru tak dobrý tak proč ho nenávidět za to že je gay?
      Lidi vzpamatujte se!!! *16*
  • nechte toho

    hej vam taky nikdo nevicita jak vypadate i kdyz je na chlapi no a co kazdej je nejakej !!!! vy jste hnusni on je 1000hezci nez vy nejlepsi je jöhnny weir evgeny plushenko tomas verner a sergej dobrin a brian joubert a¨le on a plushenko jsou 1 *4* *14*
  • je to tak!

    určo je to čtyřka...vypadá tak....navíc chce být návrhář
    • Re: je to tak!

      To ještě neznamená, že je teplej! Navíc jsem někde četl, že má přítelkyni... *5*
  • .......................

    Je to nejhezčí a nejlepší chlap a krasobruslař na světě a není buzerant!!!!! *4* *14* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit