Přejít na výpis diskuzí

Johnny Hallyday

OSOBNOST 31.12.2006 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na tvorbu Johnnyho Hallydaye jsem narazila náhodou a ID te doby jsem mu zcela propadla.Johnnyho je prostě Johnny a zraje jako víno. Těžko rict, která jeho píseň se mi nejvíc líbí, každa má neco do sebe.Úplně super je,když zpívá duety s Patrickem Bruelem.
  • Film

    24.8 v 0:15 bude na nově film s Johnnym - Střílejte na Francouze *3*
  • Jary, Grundle

    Nazdárek, moc vám děkuji za tipy, co nejlíp s nimi naložím *1* ... Johnny má stejně tak podmanivý způsob zpěvu a přednesu, že v jeho podání zní dobře všelico! *3* Tak ještě jednou díky... *4*
    • Re: Jary, Grundle

      Tak to mas pravdu,taky si myslim,ze neni treba se v Johnnyho pripade pidit primo po sansonech,ten zkazi maloco:))-teda vlastne nic!Kdyz jsem sem posledne psala,jeste jsem ta CD nemela az tak naposlouchana,tak dneska muzu zas byt chytrejsi,ze kdyz jsem slysela nektere pisnicky poprve,tak jsem ani nemela sanci udelat si hned nazor,ptz to nejsou zadne radiove odrhovacky,co si je staci poslechnout jednou a dost,to az na podruhe,napotreti... jsem zacala objevovat,jak jsou zase krasne-jako ty predesle:). Takze mohu doporucit Chacun cherche son coeur,Seul..a nadherna je Regarde moi t'aimer(album Ce que je sais),Sang por sang je super uplne cele a na Live Parc des Princes je uplne fantasticka Diego a Vivre pour le meilleur a instrumentalka Ride for JH.No,doporucovat by se dalo do aleluja!Tak krasny poslech!
  • pro sev

    Ahojky SEV,tady je slibena odpoved na tvuj dotaz.Objednana ceda mi dosla asi pred tydnem a muzu rict jen to,ze sansonove neni ani to,kt.jsem myslela,ze podle titl.pisne mozna bude(Ce que je sais),nejvic se mi libilo Sang pour sang,ale spise jsou tam balady,ne sansony.Asi zadne specialni sans.neexituje.Treba jsi ale neco zjistila ty?
  • pour Grundle

    Ahojky Lucko,tak jsem ti napsala mail,coz mozna zjistis driv,nez ze mas odpoved tady.Ze by se to tady nakonec preci jen rozhybalo?Ted sem jdu zkusit vlozit zas nejake fotecky,tak snad mi je sem daji vsechny,ne jak minule z 10ti asi jen 4,coz nevim proc.
    A pro SEV-ta objednana CD jeste stale nedorazila,takze jeste nic nevim,ale Grundle doporucila taky moc hezke pisnicky.Pa!
  • výběr

    Nevím, které jeho album je čistě šansonové, ale můžu doporučit nějaké písničky, které jsou šansonové, nebo jsou alespoň pomalejší.
    Non, Je Ne Regrette Rien,La quele, Si tu pars, Le pénitencier, Derriere Lamour,Marie, Mon plus beau Noel, Come il sole all improvviso (s Laurou Pausini), Quelquechose de tennesse, On a Tous besion Damou (s Cleménce), Mirador (david Hallyday), Lenvie, Je te promet

    Nazpívané s Isabelle Boulay: J'oublierai ton nom, Vivre pour le meilleur, - tout au bout de nos peines
    • Re: výběr

      Ahojky Lucko,ted jsem tu teprve zaregistrovala,ze pises,ze Vivre pour le meilleur je i s Isabelle Boulay,fakt?Posles mi ji taky jeste mailem?Ja ji mam vsude nazpivanou "pouze" Johnnym.Diky
  • prosííím :o)

    ahoj, nedávno jsem narazila na chanson ,,L' Hymne à l'Amour ,,v podání Johnnyho a stašně se mi to líbilo*3*, tak jsem se pídila a sehnala od něj kolekci ,,Les 100 Plus Belles Chansons,, kde je rock, rokenrol a rockové podání chansonu, neví tady někdo náhodou zda nenazpíval ještě nějaké chansonové cd, svým osobitým způsobem?? *7* moc díky za odpověď *4*
    • Re: prosííím :o)

      Ahojky,klikni si na Musickatalog.cz a tam od neho maji skoro uplne vsechno.Otazka je,ktera z tech CD's jsou chansonova.Taky jsem si tech 100 chansonu koupila,asi me to zruinuje *14*,ptz jsem si toho objednala vic,a kdyz mi to prislo,objednala jsem si dalsi.Trosku chansonove zni snad Ce que je sais,ale zatim znam jen tu jednu skladbu,tak az mi dojde cele to CD,dam vedet.Tak ahoj,Jarka
      • Re: Re: prosííím :o)

        díky *3* *4*
  • Johnny

    Zdravím, sice nejsem v "klubu" ale taky patřím k fandům Johnnyho... bohužel nás asi moc nebude *9*
    • Re: Johnny

      Tak to uz je pekne dlouho,co jsem sem psala,porad nikdo nereagoval,tak jsem to vzdala,ptz nas je opradvu malo.Za to muzou nase media,ze tu o Johnnym malokdo vi,ale zrejme se ani on moc za hranice Francie nedere.Nemakat v Nemecku,kde jsem na nej nahodou natrefila na fr.tv programu,tak se o nem nejspis nikdy nedozvim.Od te doby jsem ztracena *4*.Ja se do nejakeho klubu taky nehrnu,myslela jsem,ze registraci budu mit pridtup k nejakym dalsim inforamcim,haha *7*.Tak zas napis,treba jaka mas od neho CD nebo jak jsi k nemu prisel(prisla)ty a tak pod. *3*
      • Re: Re: Johnny

        Ahoj,pár let je to co jsem u mého bratra ve Francii objevil Johnnyho.Jsem jeho velký fanda.Pouštím si jeho písničky v autě,koukám se na jeho koncerty(dvd),co mi poslal brácha.
        Je to můj nejoblíbenější zpěvák.Prostě je to pro mne bomba.Jeho styl je rock,rock and roll(hlavně)
        Mám jeho nejnovější album:Le Coeur D'Un Homme a několik dalších Včetně kompletu Les 100 Plus Belles Chansons.
        Pro zajímavost:v šedesátých letech hostoval v karlínském divadle a v divadle v Liberci.To že ho tady nikdo nezná,je asi tím že je tu spíš populární anglo-hudba.Johnny vystupuje ve frankofonních zemích.Kde má statisíce fanoušků.Jean-Philippe Smet,tak zní jeho rodné jméno Johnny Hallyday,je jeho umělecké jméno.Ozvěte se mi někdo na můj mail,pokud budete mít zájem si o něm,nebo co je kolem jeho tvorby zajímavého napsat.Skuste si zadat Hallydaye na you tube a najdete velké množství jeho videí,dokonce už ze šedesátých let.Až po současnost.Je to 14dní,co mi došlo domů od bráchy 3dvd,jeho klipů.Včetně jeho nejnovějších.Mějte se hezky a určitě se někdo ozvěte.Ahoj
      • Re: Re: Johnny

        Zdravím. Jo o Johnnym jsem se taky dověděla náhodou. A mám několik jeho alb - Flashback tour, kde je soubor písniček za jeho kariéru, pak nějaký výběr a z těch novějších - Ma verite, Sang pour sang (mimochodem je to i název písničky, kterou nazpíval se svým synem).
        A jaké jsou vaše oblíbené písně od něj? U mě vede - tout au bout de nos peines, kterou nazpíval s Isabelle Boulay, pak Marie, Un jour viendra, Requiem pour un fou - nazpívanou s Larou Fabian, a taky výše zmíněná Hymne lamour je dokonalá... Kdyby jste chtěly poslat nějakou písničky, piště na email. *3*
  • Uz jsme 2?

    Ahojky,koukam,ze uz tu nejsem sama.Protoze jsem diky hudbe ziskala uz nekolik super pratel,treba ani Johnny ted nebude vyjimkou,tak mi sem taky neco napis!Ahojky! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit