Přejít na výpis diskuzí

John Wayne

OSOBNOST 17.6.2008 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No podle mne jsou nejlepsi jeho filmy Rio Bravo a El Dorado a rozhodne umel hrat. Kdyz se vybavi slovo western, jako prvni mi napadne John Wayne. A pote Gary Cooper *1*
  • Wayne je jednička

    John Wayne je nejlepší herec filmové historie. A ještě dlouho bude.
  • kaubooooj

    No westerny jsem jako kluk měl taky rád (zvláště ty s heskými herečkami), ale kvalitní filmy to zrovna nejsou. Takže bych to s jeho hereckým talentem moc nepřeháněl.
    • Re: kaubooooj

      Někdo tady píše něco o nedostatku hereckého talentu.Málokdo to asi presentuje,ale J.Wayne hrál i v jiných filmech než jsou cowboyky.A že byl skutečně dobrý filmový herec je víc než logické.Občas sice jako herec používal svůj talent i k politické propagaci(což bylo na škodu),ale skutečně Amerika neměla v jeho době mnoho tak tvárných herců.
    • Re: kaubooooj

      Tak já nevím, ale já myslel, že kvalita filmu se nerozlišuje podle žánru. Že může být kvalitní historický film, kvalitní pohádka, kvalitní psychologický film, kvalitní sci-fi i fantasy, kvalitní western, kvalitní road movie atd. A podobně pak historický či psychologický film, pohádka, sci-fi, fantasy, western nebo road movie blbé. Ale každý to samozřejmě může posuzovat podle svého.
      • Re: Re: kaubooooj

        No, je to trochu složitější. Pojem western byl něco jako pojem horor dnes. Lidi nechodí na úžasné herecké výkony, ale bát se, a tehdy byla pozice westernu na špičce, točila se kvantita těchto filmů a na kvalitu ani nebylo místo, stejně jako dnes u už zmíněných hororů.
        • Re: Re: Re: kaubooooj

          To je hodně zjednodušující. A se zjednodušujícími pohledy nemám dobré zkušenosti. Svět totiž tak primitivně jednoduchý není. A ten filmový taky ne. *3*
  • zajímavé. Proč tomu tak je ?

    Víte co je zvláštní ? Tolik fotek, první místo v Top 5 a fanoušků 0 *15* LOL
    • Re: zajímavé. Proč tomu tak je ?

      Děkuju za připomenutí, už jsem to napravil. Nenapadlo mě, že je to tak důležité. *3*
      • Re: Re: zajímavé. Proč tomu tak je ?

        Podle mě je to jedno, ale jestli na tom někomu záleží... *3* *1*
  • Dobré poledne

    Nehraje taky ve filmu "Návrat úchyla" ?
    • Re: Dobré poledne

      Ne, ve tvém životopise nehrál.
  • Co to zas je za úlet ?

    CO TO ZAS JE? CO DĚLÁ V TOP 5 ? JAKO NIC PROTI, ALE TAM BY MĚLY BÝT CELEBRITY, KTERÉ JSOU POPULÁRÍ V DNEŠNÍ DOBĚ. TADY JDE VIDĚT ŽE SI TO PROSTĚ JEN NAKLIKÁVÁŠ A TO JE TRAPNÝ JAK NOHA. NECHTĚL/A BY JSI RADŠI VYJÍT VEN A ŽÍT NORMÁLNĚ? PÁČ TO JE ŠÍLENOST TOTO *7* *15*
    • Re: Co to zas je za úlet ?

      Výsledky nejaktuálnější a nejprestižnější ankety "Favorite movie star" o nejpopulárnějšího herce v roce 2007 byly vyhlášeny v úterý 15. ledna 2008.
      John Wayne je opět v první desítce. *3*
      • Re: Re: Co to zas je za úlet ?

        Njn, Super a Spy je taky prestižní, Agáta je prý nejkrásnější Češka *1*
        • Re: Re: Re: Co to zas je za úlet ?

          *3*
    • Re: Co to zas je za úlet ?

      Dyž ste nervózní, tak si omývéte přirození vlažnó vodó!
      *1* *1* *1*
      • Re: Re: Co to zas je za úlet ?

        LOL! :D
  • nechceme tyto příšery v top 5 !

    Proč je jeho foto v top 5 ? Komu se líbí ? Mně teda ne, starej vošklivej páprda
    • Re: nechceme tyto příšery v top 5 !

      Nechápu, jak může někdo o Waynovi říct, že je páprda. Podle mě to byl prostě chlap s velkým CH a na kovboje se fakt hodil. Myslím, že byl opravdu dobrý herec. Objevil se tady názor, že posuzování tohoto herce nezáleží na věku, ale na velikosti mozkovny - fakt trefa. Mně bude 20 a John Wayne je pro mě prostě legenda a líbí se mi i jako chlap. *3* *4*
      • Re: Re: nechceme tyto příšery v top 5 !

        Tohle pokládám za rozmuný přístup. Ale přejme každému, ať se mu líbí, co se mu líbí. - Já se dnes na Primě prostě těším na Chisuma.
    • Re: nechceme tyto příšery v top 5 !

      Každý máme svůj vkus, tobě se možná ještě líbí nějací Lunetikové, Kellyové, Kaulitzové, nebo nějaká hvězdička z béčkového seriálu nebo céčkové telenovely, a mně se zas líbí tenhle pořádnej chlap. Pořádnej chlap a skvělej herec, kterej něco uměl a něco v životě opravdu dokázal.
      Wayne natočil 175 filmů a další produkoval a režíroval. A to píšu jen o celovečerních filmech, nezmiňuju TV filmy a seriály. Wayne získal Oscara, dvakrát Golden Apple, dvakrát Golden Boot, třikrát Golden Globe, šestkrát Golden Laurel, mnohokrát cenu diváků za nejlepšího herce atd.?
      Wayne točil padesát let, Wayne zahrál báječné role když ho už zabíjela rakovina plic a žaludku, Wayne se dokázal i v životě postavit za správnou věc, Wayne to byl, kdo dávno po smrti pořád ještě vyhrál v anketě o nejlepšího herce filmové historie.
      A taky si všimni, že tyhle stránky se nejmenujou "Dočasné celebrity!" Jmenujou se "Osobnosti!" A John Wayne byl a je osobnost!
      • Re: Re: nechceme tyto příšery v top 5 !

        Martino, já třeba taky zrovna nemiluji Tokio Hotel, nebo HS Musical, ale přesto je přirozenější, když v Top 5 jsou fotky nějakého slizkého Zaca Efrona, který se jakš takš drží, než nějakého béčkového herce z 60. let, co už je navíc po smrti.Je to dnes totiž moderní a už zvyklé.Nicméně, to že tam nahráváš stejné fotky víckrát, aby sis mohla naklikat je taky trapné.
        • Re: Re: Re: nechceme tyto p�_íšery v top 5 !

          PS: Ty nahrané fotky vyčítej spíš mně, mám je z různých zdrojů a některá se tam mojí vinou z nepozornosti opravdu objevila opakovaně. Omlouvám se, to je sice asi chyba, ale určitě ne úmysl.
        • Re: Re: Re: nechceme tyto p�_íšery v top 5 !

          Milá slečno Evo, vy jistě smíte pokládat za osobnost toho, kdo se líbí vám, a stejně tak smíte za oblíbené, populární, známé, moderní či zvyklé pokládat taky co chcete. Jenomže to opravdu neznamená, že ten, kdo se líbí vám, je osobností, ani že to, co za to pokládáte, je opravdu populární, známé, moderní, zvyklé atd., víte?
          Zvlášť, když jsou fakta v rozporu s vaším dojmem.
          V anketě "Favorite movie star" je letos John Wayne zase v první desítce. A třeba Zac Efron tam není (taky zase), i když se možná opravdu jakž-takž drží. A i když se mi v prvních dvou dílech High School Musical líbil, mezi tu špičku nejlepších a nejpopulárnějších nejspíš patřit nebude nikdy.
          Ale přestože já Efrona mezi největší světové osobnosti nepočítám, asi bych se nesnížil k tomu urážet jej označováním za béčkového herce. (Mimochodem; nazývat tak vítěze čtyřiadvaceti prestižních ocenění včetně Oscara vám opravdu připadá soudné nebo fér?)
      • Re: Re: nechceme tyto příšery v top 5 !

        To jo, ale to je prostě problém těch mladých a oni z toho jednoduchého vidění světa taky jednou vyrostou.
        • Re: Re: Re: nechceme tyto příšery v top 5 !

          To není věkem, mně taky ještě není dvacet. *1*
          • Re: Re: Re: Re: nechceme tyto příšery v top 5 !

            To je fakt, není to věkem, ale obsahem mozkovny.
  • Dobrej herec

    Skvelej herec. *3*
  • hnusák roku

    Fuj takový hnusný chlap je dnes v top 5, to nechápu. sis snad teplý a onanuješ ?
  • kk

    má pod bradou prdel- prase jedno. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit