Přejít na výpis diskuzí

John Kelly

OSOBNOST 18.1.2008 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dozvěděl jsem z youtube,že John v roce 2011 zemřel je to pravda nebo není kdyby to byla pravda tak jeto v každém případě škoda, proč to není napsané v osobnostech.Asi podáváte v osobnostech mylné informace zjistil jsem to včera náhodou,že zemřel v roce 2011 kdy mu bylo teprve 44 let. Je to škoda, že to aní neví Johnyho skalní fanoušci.
    • Je to nesmysl, John je naživu, loni dokonce zpíval po 16 letech se svými sourozenci Kathy a Patriciou nějaké Kelly Family písničky v Rossum (videa jsou na youtube) a letos se účastní comeback koncertů Kelly Family.

      To video je myšleno tak,že jsou tam fotky od data narození do roku 2011, ale bohužel je to matoucí a spousta lidí to bohužel chápe tak, že John zemřel. Nerozumím tomu, proč to ta autorka videa ještě nepřepsala, aby lidi nemátla. Nebo se jí to naopak líbí, že je to takhle matoucí, protože jí to zajišťuje větší sledovanost. Každopádně Johnny žije a pořád mu to krásně zpívá :-)
  • Dozvěděl jsem z youtube,že John v roce 2011 zemřel je to pravda nebo není kdyby to byla pravda tak jeto v každém případě škoda, proč to není napsané v osobnostech.
  • Jo holky, Johny měl nejkrásnější vlasy jaký jsem v životě viděl, i Paddy s Angelem je měli krásný...ale on je měl nejdelší,moje matka už ho miluje 17let a ja celou skupinu od svých 8let,ted je mi 27 a poslouchám je dodnes..The Kelly Family - Nejpopulárnější skupina 90ˇlet! Miluju jejich hudbu dodnes a singl AN ANGEL se mi neoposlouchá dodnes..DJ
    *1*
  • johnny je super talentovny,ako aj cela rdina klobuk dole.
  • všn

    vše nejky johnny, i love you *3* *9* *14* *14* jsi fakt dobrej zpěvák *4*
  • Impotent..?

    Je impotentní bo co, proč už nemá děti..? *7* Je snad jedinej z Kelláčů, co neoplodňuje /když do toho nepočítám klášterního syna Paddyho a postiženého nevlastního pana bratra z Danova prvního manželství../... *7*
  • Best xD

    John je borec XD *14*
    On a Paddýs tam byli nejhezčí a nejlepčí... =***
    Jo a John mi visí doma na zdi XD (Jako plakát) *14*
    • Re: Best xD

      jo johny si už vytrpěl dost a konečně mu to vyšlo byl vždy měřítkem pro mého budoucío muže tím myslím hlavně osobnos tak vše nej do života johny *14* *14* *5* *5*
    • Re: Best xD

      Joo, to já mám nad postelou Paddyho, vedle postele Johna a na skříni za postelou Angela :D:D:D
    • Re: Best xD

      jo,jo to máš pravdu,john je opravdu krásnej chlap a ta jeho nádherná hříva no Romantik na první pohled,když se dívám na koncerty na you tube tak bych ho sežrala. *14* *1* A Paddy ten byl taky krásnej,takovej mazlík. *4*
  • Fanklub skupiny The Kelly Family

    Fanklub skupiny The Kelly Family znovu v online *1* http://kellyfamily.the-talk.net
  • Dotaz

    Ahoj, chtěla bych se zeptat zde přítomných fanoušků i antifanoušků The Kelly Family, jaký názor máte na rodiče Kellyových - na otce Dana a jeho ženu Barbaru.
    • Re: Dotaz

      Myslím že rozhodne boli skvelí rodičia, veď samotný Kellýci si na nich nedajú dopustiť jedno krivé slovo. Najviac obdivujem mamu Barbaru bola *4*
    • Re: Dotaz

      Ať si říká kdo chce co chce, museli to být skvělí rodiče, když dokázali vychovat dvanáct dětí, skvělých dětí. A jestli chce někdo zase rýt ať si to první zkusí sám, uvidíme... *14*
      • Re: Re: Dotaz

        jo to máš pravdu mám sama 3 děti a někdy ujedu ale kellači hlavně držely spolu a to bylo to kouzlo rodiny a do ted když je vidím spolu tak mi tečou slzy všechna čest barbaře a danny kellyovym *4* *4* *3*
      • Re: Re: Dotaz

        Díkes za názor *3*
  • Nejhezčí

    On byl tedy bezkonkurenčně nejhezčí ze všech Kellyů... *13* A taky má vynikající hlas *4*
    • Re: Nejhezčí

      To je pravda a sluší mu to do teraz!!! Mala som tú česť minulý víkend byť v jeho a Maitinej prítomnosti, je to super chlap a Maite je krásna a priateľská!!! *14*
      • Re: Re: Nejhezčí

        Ahoj, nemáš nějaké pěkné foto Maite ?? Já nacházím jenom takové obludky.... *9*
        • Re: Re: Re: Nejhezčí

          To bude tím že Maite je OBLŮŮDKA a jiná nikdy nebude, smiř se s tím lesbo a najdi si jiný objekt své touhy *1* *15*
          • sulpicia

            Re: Re: Re: Re: Nejhezčí

            Copak,brouku?John se ti líbí víc,že ? *3* Máš pravdu,je to pěknej chlap. *14*
          • Re: Re: Re: Re: Nejhezčí

            Zlatíčko moje, Maite Itoiz je krásná a narozdíl od někoho inteligentní ženská, perfektní kytaristka a ještě lepší zpěvačka. *4* *13* *5* *3*
            • millagros115

              Re: Re: Re: Re: Re: Nejhezčí

              Narozdíl od tebe nejsem úplně vypatlaná....jo a díky, že nám u Kelloušků zvyšuješ počet komentů... *1* *1* dostáváš nás tím výš...:D:D vřelé díky...... *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nejhezčí

              *1* *13* Milinko, znáš vůbec význam slova bisexuál? *1* Mě tedy přijde, že to slyšíš prvně, protože jinak by si takovou sráčovinu nenapsala.. *15* Nebo ti už měkne mozek z těch jihoamerických telenovel, hmm *7* *1* *1* *15*
            • millagros115

              Re: Re: Re: Re: Re: Nejhezčí

              miláčku pleteš si pojmy.............bi není to samý jako homo.......bobe.... *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nejhezčí

              A proč zrovna né Helenka Růžičková, lesbo *3* *1* *15*
            • millagros115

              Re: Re: Re: Re: Re: Nejhezčí

              Ach jo.......podívej se, jsem bisexuál, nestydím se za to, ale proč zrovna Helenka?? *13*
            • lynette

              Re: Re: Re: Re: Re: Nejhezčí

              Né ty trdlo *13* Jestli Tě vzrušovala jako ženská, víš *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nejhezčí

              O Helence si myslím jenom to nejlepší, takovou praštěnou babu jako je ona asi nikdo nikdy ještě nepotkal, takže o Helence jenom všechno nej! *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nejhezčí

              Špatnej vkus, taky vkus *1* Hele kotě a líbí se ti taky třeba Helenka Růžičková? *15* Nebo spíš líbila *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit