Přejít na výpis diskuzí

John Denver

OSOBNOST 31.12.2006 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pohlazení na duši

    Nedávno jsem narazila na JD na YouTube a mohu říct, že už dlouho mne nikdo tak nezaujal, měl zvláštní charisma. A vůbec, když je mi všelijak, vždy si něco s ním pustím a hned je mi lépe *3*
    • Re: Pohlazení na duši

      Ahoj!Mám od J.Denvera zpěvník s texty+ 5 DVD pokud bys měla o nějaké písničky zájem-napiš.Jsem z Ostravy.Zdraví Rosta *4*
  • Denver

    dobrý zpěvák,ale Gott nazpíval Když milenky pláčou lépe než on,protože jeho hlas je o ligu výš než Denverův *5*
    • Dobrý den. No nemyslím si, že by Gott nazpíval písně Denvera lépe. J. Denver byl přeci jen světový zpěvák a rozhodně měl lepší projev než K. Gott :-) Přeci jen country není zrovna parketa K. Gotta :-) *3*
    • To musíš být úplně hluchý a hudbě asi zrovna nerozumís. Denver byl hlasové o několik tříd výš než Gott. Navíc jeho predelavka Annie's song je absolutní děs.
    • Re: Denver

      Ale prd. Gott je dobrý, ale kam se hrabe na JD
      • Re: Re: Denver

        To se podle mě nedá aboslutně srovnávat, je to uplně jiná kategorie zpěváků...gott je typický komerční zpěvák s výborným hlasem ale bez jakéhokoli nasměrování, kdežto Denver je proste písničkář, srdcař..milovník přírody..tím nijak neshazuju gotta, protože zpívá opravdu výborně a udělal kus dobré práce, ale tyto typy já prostě nesrovnávám *3* ale denvera mám rozhodně radši:))) *14*
        • Re: Re: Re: Denver

          Hodně zpěváků nazpívalo česky krásné Denverovy písně. Linka "Paní má se má" (Rocky Mountain High), Gott "Když milenky pláčou" (Annies song), Černoch s Dvorským "Možná je to láska" (Perhaps Love). Všichni to nazpívali dobře a krásně se to poslouchá, ale originál je originál. Denver byl písničkář. To je jako by někdo přezpíval Nohavicu. Může to být krásné, ale Nohavica je Nohavica.
  • jestrabm

    sokolník

    Johny byl nejen výborný zpěvák,ale i sokolník *4*
  • Hello,

    Hello,
    How are you? I saw your profile today at (www.osobnosti.cz)and feel like contacting you.
    I feel we may become matches (tessy_4000kuru@yahoo.com. ) is my contact. Kindly make a contact if you are interested, so that i can send you my picture for you to know who iam meanwhile my name is Tessy. I will appreciate it if you give a good responds.Thanks and remain blessed.
    (Remember the distance,color or age does not matter but love matters alot in life)
    have a nice day.
    your in love tessy kuru.

    Ahoj,
    Jak se máš? Viděla jsem váš profil dnes (www.osobnosti.cz) a pocit, že Vás kontaktovat.
    Cítím se nám může stát zápasy (tessy_4000kuru@yahoo.com.) Je můj kontakt. Laskavě vytvořit kontakt, pokud máte zájem, takže i vy můžete posílat na můj obrázek, abyste věděli, kdo iam mezitím jmenuji se Tessy. I oceníte, pokud budete dávat dobrý responds.Thanks a zůstat požehnal.
    (Vzpomeňte si na dálku, barvy či věku nezáleží, ale láska hodně věcech v životě)
    Hezký den.
    Váš v lásce tessy kuru.
  • asi tak

    to je asi nejlepší zpěvák všech dob,škoda,že už umřel *9* *9*
  • vím, že by to bylo hodně práce ale uvítal bych i texty.. :-)
    • http://www.supermusic.cz/skupina.php?idskupiny=632
    • Re:

      Nachází se na jeho diskografii.
      Zdraví Country ***
    • Re:

      však máš v rubrice diskografie-některé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit