Přejít na výpis diskuzí

John Deacon

OSOBNOST 31.12.2006 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nějak se mi nezdá, že by John Deacon složil hudbu k tolika filmům. Jde spíše o chybu, ne? John žije několik let v ústraní.
    • Zkus zapřemýšlet. Filmy:
      Iron Man 2 (2010) - hraje tam písnička 'Another One Bites the Dust'.
      Něco jako komedie (2010) - hraje tam písnička 'Under Pressure'.
      Bratři z donucení (2008) - písnička 'Ice Ice Baby', jejíž motiv je obšlehnutý z 'Under Pressure'.

      A kdo složil nebo se podílel na vzniku těchto i dalších písniček???
  • John Deacon je ten nejhezči kluk na světě je prostě super:) *14*
  • Jak jsem zjistil, tak John hraje na klavír v písns (a videoklipu) Spread Your Wings.
    • V této písni hraje na klavír pouze v klipu, na desce hraje Freddie.
      Na klavír (elektrický) hraje John v písni You Are My Best Friend (jak na desce, tak v klipu).
  • ok

    ano. John byl basák. Na kytaru sice hrát umí, ale máte pravdu není to jeho hlavní nástroj. dokonce jsem četla, že trochu hraje na klavír, ale to je jen detail. Říká, že zpívat neumí a že je to nejhorší při psaní písní.
    • Re: ok

      O členech skupiny Queen se dá říct, že každý zvládal víc nástrojů:
      Freddie - krom fenomenálního hlasu výborný hráč na klavír, kytara, foukací harmonika...
      Brian - kytara, klavír (nic bych za to nedal, že v Sail Away Sweet Sister slyším něco jako loutnu), ale například i harfa...
      Roger - bicí, kytara (byl zpívajícím bubeníkem dřív než Eric Clapton)...
      John - basa, kytara, klavír resp. klávesy. Zpěvák opravdu John není a taky pokud už zpívá tak jen jako sborový doprovod. Je ale pravda i to, že John toho ani moc nenakecá, ale to je spíš dáno jeho povahou - holt jsme každej jinej, že jo...
      • Re: Re: ok

        Mea culpa - samozřejmě jsem chtěl říct Phil Collins a ne Eric Clapton.
  • Všechno nej.....

    přeji jen to nejlepší a hodně zdraví do dalších let. (no jo 6 dětí dá zabrat...) *4*
  • Hello,

    Hello,
    How are you? I saw your profile today at (www.osobnosti.cz)and feel like contacting you.
    I feel we may become matches (tessy_4000kuru@yahoo.com. ) is my contact. Kindly make a contact if you are interested, so that i can send you my picture for you to know who iam meanwhile my name is Tessy. I will appreciate it if you give a good responds.Thanks and remain blessed.
    (Remember the distance,color or age does not matter but love matters alot in life)
    have a nice day.
    your in love tessy kuru.

    Ahoj,
    Jak se máš? Viděla jsem váš profil dnes (www.osobnosti.cz) a pocit, že Vás kontaktovat.
    Cítím se nám může stát zápasy (tessy_4000kuru@yahoo.com.) Je můj kontakt. Laskavě vytvořit kontakt, pokud máte zájem, takže i vy můžete posílat na můj obrázek, abyste věděli, kdo iam mezitím jmenuji se Tessy. I oceníte, pokud budete dávat dobrý responds.Thanks a zůstat požehnal.
    (Vzpomeňte si na dálku, barvy či věku nezáleží, ale láska hodně věcech v životě)
    Hezký den.
    Váš v lásce tessy kuru.
  • Kytarista částečně ano...

    ... ale zpěvák tedy opravdu ne :D
  • Chyba

    John nebyl kytarista,ale baskytarista. *5*
    • Re: Chyba

      Kytarista byla taky a výborný, ale hlavní jeho nástroj byla skutečně basa. Na kytaru hrál např. v Another One Bites the Dust.
      • Re: Re: Chyba

        A ještě jedna věc:
        PŘESTAŇTE O JOHNOVI MLUVIT V MINULÉM ČASE! TO ŽE UŽ NEVYSTUPUJE JEŠTĚ NEZNAMENÁ, ŽE UŽ UMŘEL!!! *16*

        A protože najít nějaké informace o současném Johnově životě je téměř nadlidský úkol (což ale Johnovi asi vyhovuje), tak sem dám jeden odkaz. Na fotce ze svatby Johnova nejstaršího syna (2009) je vidět i samotný John:
        http://www.talkbass.com/foru m/f28/john-deacon-says-hello-includ ing-recent-photos-561126/

        A pozor na mezery v odkazu - holt software na Osobnostech http odkazy vždy rozkouskuje několika mezerami *10*
      • Re: Re: Chyba

        Nevím, ale právě že Another One Bites the Dust je po akustické stránce hodně rytmická písnička, spoléhající především na bicí a basu, přičemž kytara zde nedostává mnoho prostoru (což je u Queenů poměrně neobvyklý jev), takže by toho tady John na kytaru moc nezahrál. A konečně i v oficiálním klipu má John basu.
        Nic to ale nemění na tom, že John zvládá vícero nástrojů (stejně jako ostatní "Queeni").
        • Právě v AOBTD je úžasná funková kytara v refrénu. Hraje John. Na koncertech hraje samozřejmě tuto pasáž Brian a jak sám říká, je to jedna z nejtěžších věcí, kterou se musel naučit :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit