Přejít na výpis diskuzí

Jiří Zmožek

OSOBNOST 16.12.2007 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdybys mne chtěl kontaktovat,napiš na e-mail: helmut0706@gmail.com
    Helmut König z Ostravy
  • Jiří,nazdar!
    Když jsi chodil se svými písničkami ke mně do produkce redakce publicistiky,dokumentaristiky a vzdělávání (RPDV) Zbyška Malého v Ostravské televizi,netušil ani jeden z nás,co z nás život udělá.Před mojí cestou do Jugoslávie jsi mně tenkrát dal adresu svých rodičů v Omiši,kde jsem se (zatím,přestože každoročně trávím týdny v dnešním Chorvatsku) nikdy nestavil.Vzpomínám na tebe rád,přestože tvůj záměr,společně udělat kariéru v Německu(naše poslední setkání v Praze v lokále tvého syna,Hynek Basák,atd.) nedopadlo uspokojivě.Opatruj se!
    Helmut König alias Pokorný
  • Pane Zmožek mám moc ráda Vaše písně, ovšem ty které jste psával dříve, to co píšete nyní je jedna velká hrůza. Věřte, že nejen jste prožil ve svém životě krach ale kvůli tomu se člověk nemusí stát totálním fanatikem.
  • Jirko,
    doufám že jsi nezapomněl na své kamarádky a lásky z Baťova, dokonce jsme byla spolužačky, Vlasta (tvá první manželka), Pavla, Hana a ještě spousta dalších. Vzpomínky nám totiž zůstávají a je to to nejhezčí co nám zůstalo
  • Máte krásné písně jen tak dál, ať se vám daří
  • Já jsem nikdo, Vy jste velký mistr, který ale zblbl. Snad se Vám bude dařit i v budoucnu a ještě napíšete hodně písniček
  • Moc krásné písně jen tak dál
  • Pane Zmožek máte krásné písně a krásnou ženu proč nejste na Šlágru?
  • Už mi není lásko 20....................... a je to někde že Jirko, hodně zdraví a štěstí ti přejí kamarádky z dětství
  • Možná že si někdy vzpomeneš na dětská léta

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit