Přejít na výpis diskuzí

Jiří Kodet

OSOBNOST 31.12.2006 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kolik ti bylo stařo?
  • S Jirkou jsem měla sex. :) jej byl ďábel měl krásný tělo :) .
  • Pelísky,tady byl Jirí Kodet nejlepsí jednoznacne
  • mayda2005

    bez komentáře

    myslím, že chválit je zcela zbytečné, ale v Pelíškách byl nepřekonatelný *4*
  • Umelec

    pelišky najlepšie vdaka nemu. všetci boli užasni ! všetci akokeby to nehrali,ale boli taki v skutočnosti... bol skutočny umelec !
  • Nj.

    V peliškach to skoro nevypadalo,že to hraje.Jak tam nakonci hraje ceskou hymnu,tak se clovek skoro rozbreci.Nj, byla to jeho nejlepsi role v zivote.Aspon podle mě. A rozesmal me ten film a i dojmul daleko vic,nez ty dnesni americke cipoviny.
  • Vynikající herec

    Pan Kodet byl skvělým hercem, který dokázal udělat z divadelního představení neopakovatelný zážitek!!!!!!Byl vzorem pro všechny mladé herce!!!Pochopit roli je těžké, pak Kodet to dokázal vždy výborně, jeho divadelní výkony mě doslova fascinovali!!!Bohužel, pan Kodet je po smrti, vzdejme tedy hold tomuto vynikajícímu herci, který byl pro mě také velkým vzorem!!!!!Tomáš Kiš
    • Tento okop může být VZOREM pro všechny ostatní okopy, soudruzi!
  • Můj nejoblíbenější herec...je to moc velká ztráta. Pokaždé, když se znovu a opět podívám na svůj nejoblíbenější film PELÍŠKY, musím se znovu a znovu smát výborně sehraným scénkám pana Kodeta (noky, ,,dávám bolševikovi rok,maximálně dva" , proletáři všech zemí, vyližte si prdel). Nej nej nej herec
  • Byl to jeden z nejlepsich ceskych hercu ... Jeho herecky vykon v Peliskach byl opravdu neprekonatelny
  • Zemřel příliš mladý, byl to pan herec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit